Öğrencileri yemekten zehirlendi sanıldı ama

VAN'ın Muradiye İlçesi'nde bir okuldaki öğrenciler öğle yemeği ardından rahatsızlanınca zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

Öğretmenler 17.12.2015, 23:38
Öğrencileri yemekten zehirlendi sanıldı ama

(Van), (DHA)- VAN'ın Muradiye İlçesi'nde bir okuldaki öğrenciler öğle yemeği ardından rahatsızlanınca zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Serum takılan ve kan tahlilleri alınan öğrencilerin soğuk algınlığı nedeniyle rahatsızlandıkları belirlendi.

İlçenin Kandahar Mahallesi'nde ilk ve orta dereceli okullarda taşımalı sistemle eğitim gören öğrencilerden bir bölümü  öğle yemeğinde kıymalı nohut, bulgur pilavı ve cacık yedikten sonra karın ağırısı ve mide bulantısı şikayetleriyle öğretmenlerine başvurdu. Bunun üzerine öğretmenler çocukları zehirlenme şüphesiyle Muradiye Devlet Hastanesi'ne götürdü. Hastane personeli seferber olurken, onlarca serum acil servise taşındı. Burada serum takılan öğrencilerden kan örnekleri alındı. Yapılan tetkikler sonucu öğrencilerde zehirlenme bulgularına rastlanmazken, doktorlar şikayetlerin soğuk algınlığından kaynaklandığını belirtti. Bir süre müşahade altında tutulan öğrenciler daha sonra taburcu edildi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@