Öğrencilere Danimarka Gezisi Ödülü

DANİMARKA'dan gelerek Manisa'nın Alaşehir İlçesi'ndeki Yeşilyurt Ortaokulu'nu ziyaret eden Mustafa Ata, son sınıf öğrencilerinden TEOG sınavında başarılı olan ilk üç öğrenciye Danimarka tatili sözü verdi.

Öğretmenler 13.11.2015, 10:04
Öğrencilere Danimarka Gezisi Ödülü
(DHA)- DANİMARKA'dan gelerek Manisa'nın Alaşehir İlçesi'ndeki Yeşilyurt Ortaokulu'nu ziyaret eden Mustafa Ata, son sınıf öğrencilerinden TEOG sınavında başarılı olan ilk üç öğrenciye Danimarka tatili sözü verdi.

Danimarka'da yaşayan ve doğup büyüdüğü Alaşehir'in Yeşilyurt Mahallesi'ne gelen Mustafa Ata (55), bu yıl yapılacak TEOG sınavlarında Yeşilyurt Ortaokulu'ndan en yüksek puanı alacak ilk üç öğrenciyi bir hafta Danimarka'da misafir etme sözü verdi. Yeşilyurt Ortaokulu Müdürü Ersan Akcan ve tarih öğretmeni İsmail Çetin ile görüşüp ihtiyaçlar hakkında bilgi alan Ata, "Uzun yıllardır Danimarka'da yaşıyorum. Kaportacılık sektöründe kendi işimi yapıyorum. Eğitim için bir şeyler yapmak istediğimi söyleyince böyle bir fikirde mutabakata vardık. TEOG sınavlarında en yüksek puanı alan 3 öğrencimizi uçak biletleri dahil tüm masrafları bana ait olmak üzere yaz tatilinde Danimarka'da misafir edeceğim. Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Yeşilyurt Ortaokulu Müdürü Ersan Akcan, Mustafa Ata'nın sözünden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Bu hediye öğrencilerimize bir teşvik ve motivasyon olacak. Okulumuz adına, bütün Yeşilyurtlular adına Mustafa Ata'ya teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@