Öğrenciler teneffüse Ya Muhammed ziliyle çıkıyor Veliler tepkili

ŞANLIURFA’da, İpekyolu Ortaokulu'nun zil sesi ilahi müziğiyle değiştirildi. İpekyolu Mahallesi’nde bulunan İpekyolu Ortaokulu'nda teneffüs zili ‘Ya Muhammed’ adlı ilahi parçası müziğiyle...

Öğretmenler 21.04.2016, 15:10 21.04.2016, 20:51
Öğrenciler teneffüse Ya Muhammed ziliyle çıkıyor Veliler tepkili
ŞANLIURFA’da, İpekyolu Ortaokulu'nun zil sesi ilahi müziğiyle değiştirildi.

İpekyolu Mahallesi’nde bulunan İpekyolu Ortaokulu'nda teneffüs zili ‘Ya Muhammed’ adlı ilahi parçası müziğiyle değiştirildi. Okula giriş ve çıkış ile teneffüs zilinin Kutlu Doğum Haftası sebebiyle değiştirildiği ifade edilirken, bu karar bazı velilerin tepkisine neden oldu.

Hoparlör aracılığıyla çalan ilahiyi fark eden çevredeki vatandaşlar ve okul velileri, "Daha önce Hababam sınıfı müziği çalıyordu ama şimdi ilahi müziği çalıyor" dedi.

Okul idarecileri ise konuya ilişkin açıklama yapmadı.
Yorumlar (2)
bahadır 5 yıl önce
baksen ya.bu kez kesin şeriat geliyor.okulda ilahi fonlu zil ha.yok yok kesin şeriat geliyo, dinsizler ve müslüman olmayanlar sökün o zili...........çok komiksiniz..
ayça 5 yıl önce
ya saçmalamayın...zil sesi altı üstü..abartmayın.urfanın dini hassasitleri var. bölgenin inanç değerlerini soyutlayamazsınız.o veliler urfalı olmadığına ve sayısınında 3 veya 5 i geçmeyeceğine inanıyorum.bayy bayy.....
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@