Öğrenciler Milli Eğitim Müdürünün odasını bastı

Milli Eğitim Müdürü olan biteni şaşkınlıkla izledi...

Eğitim 25.09.2018, 22:10
Öğrenciler Milli Eğitim Müdürünün odasını bastı

Altınordu Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri, çalışmalarında her türlü desteği kendilerine sağlayan Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu'ya makamında güzel bir sürpriz yaptılar.

Altınordu'dan Türkiye'nin en iyi üniversitelerine özel yetenek sınavıyla yerleşen öğrenciler Müdürleri Hasan Acu'yu unutmadılar. Üniversiteyi kazanan öğrenciler, okullarına ve müdürlerine hitaben "Güle Güle Sana" şarkısını hep bir ağızdan söylerken o sırada çalışmakta olan Hasan Acu'ya hoş bir sürpriz yaptılar.  O dakikaları öğrenciler cep telefonlarıyla kaydederken duygusal anlar yaşandı.

Sürprizin kendisini çok mutlu ettiği belirten Acu, "Eğitimde Marka Şehir Altınordu sloganıyla çıktığımız bu yolda hedeflediğimiz süreden daha kısa bir zamanda her alanda büyük başarılara imza attık. Bizim için başarı sadece sınavlardan elde edilen sonuçlarla sınırlı değildir. Bugün bizi ziyaret eden öğrencilerimizin özel yetenekleriyle Türkiye'nin en iyi üniversiteleri arasına girmesi bizler için çok büyük bir mutluluk kaynağıdır" dedi. Üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerini tek tek tebrik eden Acu, üniversite hayatlarında da çok iyi başarılara imza atacaklarına inandığını ve elinden geldiğince yardımcı olabileceği tüm konularda destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi. Güzel melodilerin yankılandığı kurumdan öğrenciler mutlulukla ayrılırken, Altınordu Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu öğrencilerini kapıya kadar uğurladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@