Öğrenciler bir gün önce yarıyıl tatiline girdi

ÇORUM kent merkezinde, yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın (cuma) tatil edildi. Bu kararla, kentteki öğrenciler yarıyıl tatiline bir gün erken başlamış oldu. .

Öğretmenler 21.01.2016, 21:24
Öğrenciler bir gün önce yarıyıl tatiline girdi

DHA - Çorum'da bugün etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Valilik, 22 Ocak Cuma günü için merkezdeki tüm okulların tatil ilan edildiğini açıkladı.

Yarın yarıyıl tatiline girecek öğrencilere kar tatili nedeniyle bir gün önceden karneleri verildi. Kar tatili nedeniyle Çorum'daki okullarda karne heyecanı yaşanırken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği karne töreni ise Albayrak İlkokulu'nda gerçekleştirildi. Karne dağıtım törenine Vali Ahmet Kara ve Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de katıldı. Vali Kara, birinci sınıf öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu. Öğrencilere karnelerini dağıtan Vali Ahmet Kara, tatil öncesi öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı'nın talimatı ile bu tatilde öğrencilere ödev verilmeyeceğini de hatırlatan Vali Kara, öğrencilerin tatilde dinlenerek ve eğlenerek vakit geçirmelerini istedi.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@