Müsteşardan Öğretmenlere Müjde!

MEB Özür Grubu Atamaları için başvuruları 13-25 Ağustos tarihleri arasında alacağını duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, 37 bin öğretmen ataması ile ilgili takvimin de bu hafta ilan edileceğini açıkladı.

Öğretmenler 04.08.2015, 14:51
Müsteşardan Öğretmenlere Müjde!

Eş durumundan tayin açıklaması bekleyen öğretmenlere iyi haber Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin'den geldi. Konu ile ilgili açıklama MEB Müsteşarı Yusuf Tekin tarafından twitter adresi üzerinden yapıldı.

İşte Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin'in o açıklaması

Değerli arkadaşlar özür grubu yer değiştirme başvurularını 13-25 Ağustos arasında alacağız. Bu yıl Yapacağımız 37.000 atamaya ilişkin takvimi de Sn. Bakanı'mızın da TV de söylediği gibi inşallah bu hafta ilan edeceğiz.

Kontenjan dağılımı da yine Sn. Bakanı'mızın ayrıntılı olarak izah ettiği gibi ihtiyacımıza göre, norm kadrolar dikkate alınarak yapılacak. Ayrıca kesintisiz üç yıl konusu da Başbakanlık'ta, çözülecek insallah

 

 

Yorumlar (1)
Adil DÜZEN 5 yıl önce
danıştay iddk karari yürütmesi durdurulan mdür yardimcilari ve müdür başyardimcisi görevlendirmeleri iptal edilmeli,adam gibi sinav getirilmeli , okul yöneticilerine kadro iller arasi tayin hakki , yüksek lisans ve doktoralılara zamli ek ders ,ikili eğitim yapilan eğitim kurumu yöneticilerine 10 saat ilave ek ders verilmeli ve öğretmen camiası rahatlatılmalıdır.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@