Muğla İl MEM'e atanan Pervin Töre'ye Sedat Değer'den hayırlı olsun ziyareti

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEĞER, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Pervin TÖRE'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Eğitim 05.07.2018, 21:08 05.07.2018, 21:19
Muğla İl MEM'e atanan Pervin Töre'ye Sedat Değer'den hayırlı olsun ziyareti

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEĞER'den Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE'ye hayırlı olsun ziyareti..

Zonguldak  İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütürken Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Pervin Töre'ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat Değer'de Pervin Töre'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Değer ziyareti sonrasında sitemiz kamugundemi.com'a şu değerlendirmeyi yaptı:.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sayın Pervin Töre Hanıma hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik. Eğitim adına güzel bir sohbet eşliğinde geçen görüşmede, hem Muğlamızın eğitimi, hem de Lider Eğitimci Yazarlar derneğimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Hanımın görev yaptığı illerde yapmış olduğu başarılı çalışmalarını biliyoruz. Bu başarılı çalışmalarını Muğla'da da devam ettireceğini bilmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine başarılar diliyoruz..

Pervin Töre Kimdir?

1960 yılında Erzurum´da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Erzurum´da okuduktan sonra Lise 1. ve 2. Sınıfı Erzurum Kız Lisesi´ nde, son sınıfı ise İzmir Kız Lisesi´nde okudu ve aynı yıl iyi derece ile mezun oldu. 1982 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya bölümünü bitirdikten sonra Trabzon Of Lisesi´nde 4 yıl kimya öğretmenliği yaptı. 1986 yılında İzmir Namık Kemal Lisesi Kimya Öğretmenliğine atandı.

1991 yılında aynı lisede Müdür Yardımcılığı görevine başladı. Daha sonra sırasıyla Namık Kemal Lisesi Müdür Vekilliği ve İzmir Kız Lisesi Müdür Vekilliği yaptı. 2008 yılında, mezunu olduğu İzmir Kız Lisesi Müdürlüğüne asaleten atanan Pervin Töre, 2012 yılı Ocak ayında Aydın İli Milli Eğitim Müdürlüğüne,  2017 Şubat ayında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 2018 Nisan ayından Haziran ayına kadar Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü. 2018 Haziran ayında da Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Pervin TÖRE evli ve bir çocuk annesidir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@