Mine Akın Ezedin, Mektebim Koleji'ne veda etti!

Mektebim Koleji'nde 2018 yılından itibaren ilkokul ve okul öncesi koordinatörlüğünü yürüten Mine Akın Ezedin, görevinden ayrıldı. Ezedin ayrılığı Twitter hesabı üzerinden duyurdu

Eğitim 19.10.2020, 15:30
Mine Akın Ezedin, Mektebim Koleji'ne veda etti!

Ege Üniversitesi'nde sınıf öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazanan Mine Akın Ezedin, bir süredir Mektebim Koleji'nin ilkokul ve okul öncesi koordinatörlüğünü yürütüyordu. Ezedin, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını dile getirdi

Herkese teşekkür etti

Sirketdedikodulari.com sitesinden Göktuğ Efil'in haberine göre, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Mektebim Koleji'nde yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü görevinden ayrılan Mine Akın Ezedin, herkese teşekkür etti. Ezedin, "İki yıldır çok severek çalışmış olduğum Mektebim Kolejinden bugün sevgiyle ayrılıyorum. Birlikte çalıştığım tüm yöneticilere, öğretmenlere ve yakın çalışma arkadaşlarıma çok teşekkürler..." açıklamasında bulundu. 

Ezedin'in bu paylaşımına Mektebim Koleji Genel Müdürü Servet Özkök de yanıt vererek, "Değerli hocam emekleriniz için çok teşekkürler. Yolunuz açık olsun. Sizinle çalışmak her zaman büyük keyif." dedi. 

Mine Akın Ezedin kimdir?

Mine Akın Ezedin, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliğinden mezun oldu. İlköğretim fen ve teknoloji alanında yüksek lisans yaptı. Hollanda Haagse Hogeschool'da Erasmus yapan Ezedin, Bahçeşehir Koleji ve British International School'da çalıştı. Sektörde edindiği tecrübelerle birlikte 2018 yılında Mektebim Koleji'nde İlkokul ve okul öncesi koordinatörü oldu. Aynı yıl Hakkı Ezedin ile hayatlarını birleştirdi. Mine Akın Ezedin, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Mektebim Koleji'nden ayrıldığını duyurdu. Ezedin, İngilizce yeteneği ve el işi konusundaki hüneri ile tanınmakta. Ayrıca kesin olmayan bilgiye göre Bursalı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@