Milli Eğitim Müdürü’ne Övgü Dolu Sözler

Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal için yazardan övgü dolu sözler.

Eğitim 10.12.2017, 01:01
Milli Eğitim Müdürü’ne Övgü Dolu Sözler

Muğla’nın Yatağan İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Mustafa BAYKAL İçin hamle gazetesi Yazarı Hüseyin KOCABIYIK övgü dolu sözler kullandı.

Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal’daki Başarılı Çalışmalar

Cız okurları, bir bürokrat kolay kolay yetişmiyor. İşte bu değerli bürokrat ise Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal. Evet, bu değerli müdürümüz ilçe genelinde ve köylerde yapmış olduğu başarılı çalışmalarla ilçe kaymakamlığının takdirini aldığı gibi eğitim camiasında da öğretmenler tarafından adı güzelliklerle anılıyor, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal’ın. Cız okurları, kardeşim siz dürüst çalışırsanız elbette karşılığını alırsınız. sevgili Cız okurları.

Her zaman öğretmen ve öğrencilere karşı güler yüzünü esirgemeyen Yatağan ilçe milli eğitim müdürü herkese açık olan kapısına gelenleri cana yakın bir şekilde karşılayıp aynı şekilde uğurlamayı da ihmal etmez.Yeniliklere açık misyonu ile tüm önerileri dikkatle dinleyip eğitim adına yapılacak adımları atar ve ilçeye olumlu kazanımların oluşmasını sağlar.Açıkçası Milli eğitim müdürü Sayın Mustafa Baykal ile çalışanlar burada yazılanlardan daha fazlasının kendisini tanımlayacağını ifade edeceklerdir ama her ilçede tüm vatandaş ve eğitimciler ile kucaklaşan ve değer veren Mustafa Baykal gibi bir Milli Eğitim Müdürü olmasını temenni edecektir.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@