Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğrencilere Ücretsiz Oyun,Yemek ve Sinema Bileti Karne Hediyesi

KAMUGUNDEMİ.COM-Milas Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçede bulunan Pomelon Alış Veriş Merkezi ile yaptığı “Güzel Yürekler Sinemada” protokolü imzalayarak yarı tatilde öğrencilere ücretsiz oyun,yemek ve sinema biletleri verdi.Öğrencileri sevindiren Milas milli eğitim müdürlüğü ile Pomelon AVM yönetimini örnek hareketlerinden dolayı tebrik ediyoruz.

Eğitim 25.01.2017, 17:43 25.01.2017, 18:07
Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğrencilere Ücretsiz Oyun,Yemek ve Sinema Bileti Karne Hediyesi

Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün “Milas’ta Öğrenciler Sinemaya Doyacak!” sloganı ile duyurduğu öğrencileri sevindiren karne hediyeleri  ilçede takdirle karşılandı.

Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan o açıklama;

Milas’ta Öğrenciler Sinemaya Doyacak!

Öğrencilere eğlenceli ve keyifli bir karne hediyesi geliyor. Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 500 öğrencimize yarıyıl tatilinde eğlenceli ve keyifli bir karne hediyesi veriyoruz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencisi toplam 500 öğrencimiz, yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak sinema film keyfi yaşayacak. Ayrıca ücretsiz yemek ve oyun imkanından da yararlanabilecekler.

Milas’ta faaliyet gösteren Pomelon Alış Veriş Merkezi Genel Müdürü Yiğit Taban, Milas Kaymakamı Sayın Eren Aslan ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsa Bal’ın katıldığı “Güzel Yürekler Sinemada” protokolü imzalandı.

İmzalanan protokolle Sömestr Hediye Çeki almaya hak kazanan 500 öğrencimizin dışında tüm öğrencilerimize de Pomelon AVM’de karne hediyesi var. Yapılan protokolde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın İsa Bal “AVM’nin vereceği destekle öğrencilerimiz, yarıyıl tatilinde arkadaşlarıyla birlikte unutamayacakları bir gün geçirecekler ve sosyal hayata bakışları değişecek. Bu konuda bizlere destek olan Pomelon Alış Veriş Merkezi yöntemine teşekkür ederiz.” dedi

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@