Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a açık çağrı

Öğretmenlerin seminer çalışmalarının başlamasıyla birlikte yine aynı şikayetler gelmeye başladı. Siteniz okuldan açılmıyor. Ne yapabiliriz?

Öğretmenler 06.09.2016, 00:43 06.09.2016, 08:26
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a açık çağrı
KamuGündemi.com Özel Haber - (aktif link vermek şartıyla kullanabilirsiniz) Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı öğretmenler 1 Eylül 2016 tarihinde seminer çalışmalarına başladılar. Öğretmenlerin mesaisinin başlamasıyla birlikte benzer şikayetler yine gelmeye başladı.

Bir çok okuldan bizlere ulaşan eğitimciler kamudan haber yayını yapan bir çok internet sitesine erişemediklerini belirtiyorlar. Öyleki aralarında kamugundemi.com, memurlar.net, kamudanhaber.com, kamuajans.com, mebpersonel.com, ogretmenx.com, gazetekamu.com, ajanskamu.com, kamusaati.com, kamupersoneli.com gibi bir çok internet sitesine erişemediklerini belirtiyorlar.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz bu konuya özen göstermelidir. Zira 15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesi için özel televizyonların yanısıra şuanda MEB'de yasaklı olan tüm siteler dahil üstün bir çaba ile anbean olayları tüm Türkiye ile paylaşarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Öyleki kamugundemi.com açıldığı günden bu yana 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından 2 günde 1 milyon tekil ziyaretçiye kadar ulaşmıştır.

Sayın Bakana bir kez daha buradan çağrı yaparak bu sansür uygulamasının önüne geçmesini beklediğimizi belirtmek istiyoruz. Basın halkın müşterek sesidir! Bu sesi kısmayınız! 

KamuGündemi.com Özel Haber - (aktif link vermek şartıyla kullanabilirsiniz)
Yorumlar (2)
De Hadiyin Ordan 4 yıl önce
Çok komik olmuşsunuz. MEB sizin gibi tırı vırı siteleri niye açsın. bugün var yarın yoksunuz. kalkıp kendinizi nimetten sayıyorsunuz. darbede 1 milyon tekil hitmiş. babam bassa spamı o da alır. newsten banlandığın gün bak bakalımm alacakmısın o hiti.
Kamugundemi 4 yıl önce
Çok komik olmuşsunuz yorumunuzda. Bizden başka doğru ve güvenilir haber yapan site bulamadığınız için mi bizi takip ediyorsunuz bilemeyiz ama tırı vırı olmayan siteler de MEB'de engelli.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@