Mesleki Eğitim Müdürleri Yüz Yüze Eğitime Hazırlık İçin Bir Araya Geldi

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzasıyla illere gönderilen yazı doğrultusunda; mesleki ve teknik Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liseleri, mesleki eğitim merkezleri, güzel sanatlar lisesi ile spor lisesi öğrencileri, 5 Ekim Pazartesi gününden itibaren tüm sınıf seviyelerinde tüm alan ve dallarda yüz yüze uygulama eğitimlerine başlayacak.

Eğitim 04.10.2020, 16:55
Mesleki Eğitim Müdürleri Yüz Yüze Eğitime Hazırlık İçin Bir Araya Geldi

Bu kapsamda Bursa’da İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve mesleki-teknik ortaöğretim okul/kurum müdürlerinin katılımıyla çevrimiçi ortamda bir toplantı düzenlendi. Sürecin sağlıklı şekilde yürütülmesi amacıyla alınacak tedbirler ile uygulama boyutuna yönelik hususların görüşüldüğü toplantıda; Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından iletilen resmi yazılar ve iletilen mesajlar çerçevesinde atılması gereken uygulama adımları ve İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger tarafından iletilen mesajlar paylaşıldı.

 

Toplantıda konuşan Altıntaş, “İl Milli Eğitim Müdürümüzün liderliğinde büyük bir özveriyle yürütülen mevcut eğitim-öğretim süreci içinde; mesleki ve teknik eğitim camiamızın şehrimizdeki tüm neferlerinden, COVID-19’a karşı gerekli tedbirlerin alınması ve takibi hususunda hassasiyetlerini rica ediyoruz. Fiziki tedbirlerin yanı sıra rehberlik hizmetlerinin de etkin bir şekilde yürütülmesi, öğrenci ve velilerimizin endişelerini gidermek adına büyük önem arz etmektedir. Sürecin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile okul müdürlerimizin koordinasyonunda sağlıklı bir şekilde yürüyeceğine inanıyoruz.” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul/kurum müdürlerinin de uygulama sürecine yönelik görüş ve önerilerini paylaştıkları toplantı; soru-cevap kısmıyla tamamlandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@