Meslek Lisesi Öğrencilerinden Uygulamalı Saç Tıraşı

MANİSA Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Hem Meslek Hem Destek' projesi kapsamında meslek lisesi öğrencileri, 30 ilkokulda 10 bin öğrencinin saçlarını tıraş edecek.

Öğretmenler 02.12.2015, 14:09
Meslek Lisesi Öğrencilerinden Uygulamalı Saç Tıraşı

(DHA) - MANİSA Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Hem Meslek Hem Destek' projesi kapsamında meslek lisesi öğrencileri, 30 ilkokulda 10 bin öğrencinin saçlarını tıraş edecek.

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi'nin meslek lisesi öğrencileri için hazırladığı 'Hem Meslek Hem Destek Projesi', Şehzadeler İlçesi Dr. Ömer Faruk Meriç İlkokulu'nda başladı. Proje kapsamında erkek öğrencilerin saç bakımı ve saç tıraşını Yunusemre Mesleki Eğitim Merkezi'nden gelen erkek öğrenciler, kız öğrencilerininkini ise İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi kuaförlük bölümündeki kız öğrenciler yaptı. Saç bakımı ve saç tıraşı yapılan minik öğrenciler, ağabey ve ablalarına teşekkür etti.


HEDEF 10 BİN ÖĞRENCİ

Proje hakkında bilgi veren Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Ar-Ge Birimi Sorumlusu Necmettin Okumuş, Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde 30 ilkokulda 10 bin öğrencinin saç bakımı ve saç tıraşını yapmayı hedeflediklerini belirtti. Okumuş, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, "Proje kapsamında öğrenciler hem kendilerini geliştirmek hem de stajlarını tamamlamak amacıyla kendisi gibi öğrenci kardeşlerinin saçlarını kesecek. Bundan sonra Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerimizdeki 30 okulda uygulama devam edecek" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@