Menteşe’nin Kumbarası projesi sonunda toplanan 45 Bin lira teslim edildi

Helal olsun size. İşte proje bu...

Eğitim 05.06.2018, 18:25
Menteşe’nin Kumbarası projesi sonunda toplanan 45 Bin lira teslim edildi

MENTEŞE’NİN KUMBARASI” PROJEMİZİN SEMBOLİK ÇEK TESLİMİ YAPILDI.

Menteşe Kaymakamımız Sayın Caner YILDIZ’ın himayelerinde ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Menteşe’nin Kumbarası” projemizin okullarımız tarafından Mehmetçik Vakfı yararına toplamış olduğu 45.751,55 TL tutarındaki yardımın sembolik çeki İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun SEL’e teslim edildi.

İl jandarma Komutanlığındaki ziyarete Menteşe Kaymakamı Sayın Caner YILDIZ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Tümer YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Gürcan ÖZDİLEK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ŞEN, Şube Müdürlerimiz Meral TAKEŞ, Eylen TERZİ de hazır bulundular.
İlçemizdeki 35 okulumuzun öğrencileri tarafından Mehmetçik Vakfı yararına toplanan ve her okulumuzun vakfın hesabına yatırdığı yardım kampanyasını takdirle karşıladığını belirten Tuğgeneral Coşkun SEL emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ettiler.

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Yaşar BAL ile telefonda görüşen Sayın Kaymakamımız Caner YILDIZ proje hakkında bilgi vererek “Türk Milletinin Mehmetçiğe, Mehmetçiğin de Türk Milletine Emanet” olduğunu ifade ettiler.
Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.

Katılım sağlayan tüm okullarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@