Memur-sen İl Temsilcisi Öğretmenin de Silahlı Fotoğrafları Ortaya Çıktı

TOKAT'ın Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan'ın tabanca ile havaya ateş ederken çekilen fotoğrafının basına yansımasından sonra Zonguldak Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni, Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar'ın da tabanca ile çektirdiği fotoğrafları Facebook'ta paylaştığı ortaya çıktı.

Öğretmenler 12.01.2016, 17:49
Memur-sen İl Temsilcisi Öğretmenin de Silahlı Fotoğrafları Ortaya Çıktı

(DHA)- TOKAT'ın Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan'ın tabanca ile havaya ateş ederken çekilen fotoğrafının basına yansımasından sonra Zonguldak Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni, Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar'ın da tabanca ile çektirdiği fotoğrafları Facebook'ta paylaştığı ortaya çıktı.

Zonguldak Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi'nde görev yapan, aynı zamanda Memur-Sen İl Temsilcisi olan tarih öğretmeni Kamuran Aşkar'ın silah merakı, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştığı fotoğraflara yansıdı. Aşkar'ın, belinde tabancayla çekilen fotoğrafını 30 Eylül 2013, elinde tabanca ile birlikte oğluyla çektirdiği fotoğrafı 16 Kasım 2014, yine tabancayla havaya ateş ederken çektirdiği fotoğrafı da 3 Eylül 2015'te Facebook hesabında paylaştığı görüldü. Oğluyla çektirdiği fotoğrafta Aşkar'ın bir arkadaşının, "Hocam kötü örnek çocuklara" yorumu yaptığı dikkat çekti. 

Söz konusu fotoğrafların Trabzon'un yaylalarında çekildiğini belirten Kamuran Aşkar, "Benim ruhsatlı tabancam. Kötü bir şey yapmadım" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@