MEB'de İl Müdürü Ataması Yapıldı Mehmet Fatih Vargeloğlu kimdir?

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Değişti.

Eğitim 22.11.2018, 00:21
MEB'de İl Müdürü Ataması Yapıldı Mehmet Fatih Vargeloğlu kimdir?

Meb Personel - Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse'nin yerine İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Vargeloğlu atandı.

Mehmet Fatih VARGELOĞLU kimdir?

1979 Yılında Çorum’un Sungurlu ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Sungurlu’da tamamladı. 2001 Yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 2006 Yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Felsefe ve Din Bilimleri (Din Eğitimi) alanında Yüksek Lisans yaptı. 2012 Yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.

2001 Yılında mesleki kariyerine öğretmen olarak başlayan Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 2006 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığının çeşitli kademelerinde yönetici olarak görev yaptı. 27 Haziran 2016 tarihinden itibaren İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Yerel, Ulusal ve Uluslararası projelerinde görev aldı. Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda çalışan Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 28 Kasım 2017 tarihinde kuruluşunu yaptığı Yeşilay Cemiyeti İzmir Şubesinde, başkan olarak görevine devam etmektedir.

Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İngilizce ve Arapça bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (1)
talha19 2 yıl önce
müdürün son 1 ayda yapmış olduğu likayattan uzak sendikal olarak yapmış olduğu müdür ve müdür yrd. görevlendirilmelerinin incelenmesi gerek.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@