MEB'de İl Milli Eğitim Müdürleri Atama Furyası Başladı Osman Elmalı Celalettin Ekinci

Edindiğimiz bilgilere göre bir çok il milli eğitim müdürünün yeri değiştirilirken bir çoğu da kızağa alındı. İşte ayrıntılar

Eğitim 28.06.2018, 14:32 29.06.2018, 12:04
MEB'de İl Milli Eğitim Müdürleri Atama Furyası Başladı Osman Elmalı Celalettin Ekinci

kamugundemi.com ÖZEL Haber - Edindiğimiz bilgilere göre bir çok il milli eğitim müdürünün yeri değiştirilirken bir çoğu da kızağa alındı.

Bazı isimlerin ise ilk defa il milli eğitim müdürü olarak görev aldı. Atama kararnamaleri yazılmaya devam ediyor.

Ataması yapılanlar arasında şaşırtıcı isimler de var.

1. Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı MEB Müşavirliği’ne atanırken yerine Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci getirildi.

Osman Elmalı kimdir?

1957 yılında Kayseri Büyük Toroman’da doğan Osman Elmalı, ilkokulu Büyük Toraman İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Kayseri İmam Hatip Lisesi’nde 1977 yılında tamamladı. 1981’de Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun oldu. 1982 yılında Edirne Lisesi’nde öğretmen olarak göreve başladı. Askerliğini Yedek Subay olarak tamamladıktan sonra Siirt İmam Hatip Lisesi’nde öğretmen ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu.1988-1992 yıllarında Batman İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü, 1992-1997 yılları arasında Kayseri Develi İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü yaptı. 2003-2013 tarihleri arasında Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü, Müdür Yardımcılığı ve İl Milli Eğitim Müdür Vekilliği yaptıktan sonra Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. Elmalı, 2016 yılından bu yana Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

Celalettin Ekinci kimdir?

Muğla İl Milli Eğitim Müdürüdür.

2. Pervin Töre Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Atandı

Daha önce Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Pervin Töre, babasının ağır hastalığı nedeniyle Muğla'ya tayinini istemişti. Babasına daha yakın olmak ve destek olmak için Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanmak için tayin isteyen Pervin Töre'nin, Muğla İl Müdürü olarak ataması yapıldı. Pervin Töre bundan sonra Muğla'da görev yapacak. 

Yorumlar (4)
SELO7171 2 yıl önce
TORPİL VARSA HER YERE ATANIRSIN , BİR ANDA ÜNLÜ OLURSUN.HANİ!! EHLİYET...NEREDE?? LİYAKAT...
erzurum 2 yıl önce
erzuruma yeni il ve ilçe müdürleri bekliyoruz.
KAYSERİ 2 yıl önce
Kayseri İl Milli Eğitime vizyon sahibi ve gerçekten eğitim kalitesini artırmak için çabalayıp taş üstüne taş koyacak il milli eğitim müdür yardımcıları ve merkez ilçelere ilçe milli eğitim müdürleri istiyoruz.İletişim becerisi olan,çözüm odaklı,insana değer veren ve makamının kamuya hizmet ,katkı,değer ifade ettiğini bilen ilçe müdürleri istiyoruz.Lütfen sesimizi duyun!!
tank 9 ay önce
yozgat var mı sırada
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@