MEB'de görevden alınanlar bir bir oraya geçiyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un görevden aldığı isimler bir bir oraya geçiyor. Yakında MEB'i oradan yönetmeye çalışırlarsa kimse şaşırmasın...

Eğitim 23.09.2018, 11:19
MEB'de görevden alınanlar bir bir oraya geçiyor

KamuGundemi.com ÖZEL HABER - Milli Eğitim Bakanlığı eski Müsteşarı Yusuf Tekin'in Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine rektör olarak atanmasının ardından (ki bu atama çok tartışıldı) MEB'de görevden alınanlar da bir bir Rektör Yusuf Tekin'in talebiyle bu kuruma geçiyorlar. Korkumuz o dur ki MEB'de görevden alınanlar burayı doldurup MEB'i buradan yönetmeye çalışırlar.

Kemal Şamlıoğlu bu atamayla ilgili sosyal medya hesabından şu notu paylaşmış:

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Genel Sekreteri olarak göreve başladık. Bu göreve bizi layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Tekin hocamıza teşekkür ederim. Allah (c.c) hizmetlerimizi bereketli kılsın inşaallah.

MEB'E YENİ DAİRE BAŞKANI

Kültür Bakanlığından daire başkanı atadı. Kültür Bakanlığından MEB'e Daire Başkanı olarak atanan Uğur Kılıç da şu açıklamada bulundu:

Yeniden Maarif-Kıymetli Büyüklerim, Değerli Dostlar, bugün itibariyle Millî Eğitim Bakanımız, Değerli Hocam Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un tensipleri ile Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Kültür ve Turizm Bakanlığında Protokol Müdürü ve Bakan Danışmanı olarak görev yaptığım süre boyunca çok kıymetli bir ekiple çalıştım, güzel dostluklar edindim. Bu vesile ile farklı bir alanda kayda değer bir tecrübe edinme fırsatımız oldu. Görev süremiz boyunca birlikte çalışmaktan şeref duyduğum başta Sayın Bakanım Prof. Dr. Nabi AVCI olmak üzere, Sayın Bakanlarım Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ ve Mehmet Nuri ERSOY'a teşekkür ediyorum..Sayın Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK’un riyasetinde öğretmenlerimiz için özveriyle çalışacağız. Gayret bizden, dua dostlardan, tevfik Allah’tan...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@