Makam odasında oku-yoruz

Çankaya Tapu Kadastro Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Makam Odasında OKU – YOR”

Eğitim 31.03.2019, 11:53
Makam odasında oku-yoruz

"Makam Odasında Oku-Yoruz" Projemiz Hız Kesmeden Devam Ediyor.

 Üç yıl önce başlattığımız "Makam Odasinda Oku-Yoruz projemiz  Mart ayında da devam etti. Gönüllü öğrencilerden seçilen 10 öğrencimiz ile Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün makamında buluştuk.

Her ay farklı yazar ve eserin analizinin yapıldığı, gönüllü öğrencilerimizden seçtiğimiz 10 öğrencimizle birlikte sanat, edebiyat, spor ve bürokrasideki örnek kişilerle onların makam odalarında okuduğumuz eserleri tartışıyoruz.

” Makam Odasında Oku-Yoruz” projesi kapsamında yazar Muhammed Emin YILDIRIM’ın  ‘Alemlere Rahmet Hazreti Muhammed (s.a.v)’ adlı eserini okuyan öğrencilerimiz ve Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL ile karşılıklı yorum katarak eserden çıkardıkları sonuçları paylaştılar.

Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ÖZEL, öğrencilerimizle tek tek ilgilendi ve projeden duyduğu memnuniyete dile getirerek şunları söyledi:

“Emeği geçen başta Okul Müdürünüz Fatih AŞKIN’ı  ve öğretmenlerinizi kutluyorum. Siz kıymetli öğrencilerimizi de topluma her alanda katkıda bulunabilecek potansiyelin farkına varmalarına yardımcı olacak bu projede yer aldığınız için de ayrıca tebrik ediyorum. Güzel bir eser seçmişsiniz. Hayatımızda örnek alacağımız ve Peygamberimizi yakından tanıma şansımız olduğunu düşünüyorum ” dedi.

Okulumuza yaptığı katkılarından dolayı Okul Müdürümüz Sayın Fatih AŞKIN, Çankaya İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÖZEL’e plaket takdim etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@