Lisede Yangın Tatili

ARDAHAN'da 600 öğrencisi bulunan Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yangın çıktı. Yangın, itfaiyenin zamanında müdahalesi ile söndürülürken, öğrenciler ve veliler büyük korku yaşadı.

Öğretmenler 09.12.2015, 13:40
Lisede Yangın Tatili

(DHA)- ARDAHAN'da 600 öğrencisi bulunan Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yangın çıktı. Yangın, itfaiyenin zamanında müdahalesi ile söndürülürken, öğrenciler ve veliler büyük korku yaşadı.

Bugün, saat 08.30'da Anadolu Lisesi kantininde elektirik sisteminden kaynaklanan yangın çıktı. Kantin çalışanları  ilk müdahaleyi yaparken, olay yerine belediye itfaiye ekipleri geldi ve yangını büyümeden söndürdü. Bu arada okuldaki öğrenciler, yangının büyüme olasılığı üzerine sınıflardan çıkarıldı. Yangını duyan veliler, okula akın etti. Lise bahçesine çok sayıda ambulans sevk edilerek önlem alındı. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlatırken olaydan etkilenen öğrenciler şöyle konuştu:

"Biz dersteydik. Yangın olduğunu duyunca çok korktuk. Öğretmenlerimiz bizi dışarıya çıkardı. Okul 1 gün süreyle yangından dolayı tatil edildi."

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@