Âlâ sınıflar hayat bulmaya başladı

Manisa’nın Alaşehir  ilçesinde  İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun  önderliğinde bir dizi  proje hayata geçirilmiş durumda.Bunlardan  bir tanesi de  “ ÂLÂSINIFLAR ”  projesi …

Eğitim 27.12.2018, 13:25
Âlâ sınıflar hayat bulmaya başladı

KamuGundemi.com ÖZEL - Manisa’nın Alaşehir  ilçesinde  İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun  önderliğinde bir dizi  proje hayata geçirilmiş durumda.Bunlardan  bir tanesi de  “ ÂLÂSINIFLAR ”  projesi …

İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğünün’de  paydaşlığını  yaptığı proje ; hayırseverlerin ve projeye katkı sağlayan gönüllülerin adımları  harekete geçti.

Proje  ile ilgili olarak , Kaymakam Abdullah Uçgun ; “Daha “eğlenceli sınıflar” sloganıyla uygulamaya koyduğumuz #ÂLÂSINIFLAR projemiz kapsamında Harika Çocuklar Anaokulunda da bir sınıf , Alaşehir Devlet Hastanemizde görev yapan Kadın Doğum Uzmanı Dr. Murat ÖZKARCI tarafından tefriş edilmiştir. Doktor beye projemize verdiği destekten ötürü çok teşekkür ediyorum.” dedi.     

Sınıfın  oluşturulmasına  katkı sağlayan Dr.Murat ÖZKARCI  ; “Geleceğin umudu çocuklarımızın eğitimine bir nebze katkıda bulunduysak Ne ÂLÂ . Başta Sayın Kaymakamımız Abdullah Uçgun Bey , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Güneş bey ve Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sakal bey olmak üzere, proje yürütücülerimiz Rabia ve Nazan hanıma , sınıfımızı çocuklarımız için rengarenk hale getiren Resim Öğretmenimiz Yusuf Gonce' ye ve Okul İdarecimiz Sedat Karakaya ve öğretmenlerimize de bugün göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim.” dedi. 


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@