Kurumsal Yeminli Tercüme Bürosu

Kurumsal Yeminli Tercüme Bürosu

Eğitim 11.10.2020, 15:02
Kurumsal Yeminli Tercüme Bürosu

Kurumsal yeminli tercüme bürosu, çeşitli prosedürler için tercüme talebinde bulunan müşterinin çalışacağı tercüme bürosundan birtakım beklentileri bulunmaktadır.

Çeviri Çözümleri, uzun yıllardan bu yana profesyonel tercüman kadrosu ile kurumsal yeminli tercüme bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

Teklif Sürecimiz…

Çeviri Çözümleri olarak e-posta adreslerimize göndermiş olduğunuz mailler üzerinden, whatsapp numaramıza göndermiş olduğunuz belgeler üzerinden teklif veriyoruz. Kapı müşterilerimiz için de anında teklif işlemini gerçekleştiriyoruz. Teklif sürecinde projenizin karakter sayısı, dili, sayfa sayısı gibi ölçütler üzerinden fiyat ve süre bilgisi sağlıyoruz.

Tercüme Sürecimiz….

Projeniz için verdiğimiz teklif ve süreyi kabul etmeniz halinde tercüme sürecini başlatıyoruz. Tercüme projenizi konusuna uygun olarak ilgili alanda uzman tercümanımıza atıyoruz. Daha önce çalıştığımız firmalarımız için oluşturduğumuz datalarımız ve terminoloji sözlüklerimizle tercüme sürecini kolaylıkla yürütüyoruz.

Yeni müşterilerimiz için ilgili projeleri için detaylı araştırmalar yapıyor  ve projenin terminolojisine dilbilgisine ve doğruluğuna büyük önem gösteriyoruz.

Kontrol ve Edit Sürecimiz…

Projenizin tercümesinin tamamlanmasının akabinde kontrolörlerimiz aracılığıyla projenizi tekrar gözden geçiriyoruz. Gerekli kontrollerin ve düzenlemelerin yapılmasının ardından, projenizi istediğiniz formatta tarafınıza sağlıyoruz.

Tercüme sonrası yaptığımız kontroller ve düzenlemeler sayesinde projenizde herhangi bir rakam, dilbilgisi veya terim hatası olmasının önüne geçiyoruz. Aynı zamanda olası eksik cümlelerin ve ifadelerin yer almasını engelliyoruz.

Verdiğimiz Yeminli Tercüme Hizmetleri…

Vize, vatandaşlık, ikamet ve çalışma izni için resmi kurumlar tarafından yeminli tercümesi talep edilen belgelerinizi çeviriyoruz. Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği vb. birçok evrakın yeminli tercümesini sağlıyoruz.

Evlilik işlemleriniz için hem gerekli belgelerinizi yeminli tercüme ediyor hem de nikah tercümanlığı hizmeti sağlıyoruz.  Gümrük, nakliye, bankacılık ve sigortacılık gibi süreçleriniz için de birçok evrakın yeminli tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Eğitim ve sağlık işlemleri için diploma, transkipt, öğrenci belgesi; tıbbi rapor, tahlil sonucu gibi içerikleri tercüme ediyoruz.

Tüm yeminli tercümesini gerçekleştirdiğimiz belgelerinizi talep etmeniz halinde noter tasdikine uygun bir şekilde düzenliyoruz. Böylelikle noter onaylı tercüme talep edilmesi halinde hazır hale getiriyoruz.

Kurumsal Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Çeviri Çözümleri…

Çeviri Çözümleri olarak bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle uzun yıllardır birçok dilde yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.  EN15038 Tercüme Hizmeti Kalite Standartlarımız doğrultusunda tüm tercüme süreçlerinde kalite ve güvenilirliğin garantisini temin ediyoruz.

Kurumsal yeminli tercüme bürosu hizmetlerimiz hakkında www.ceviricozumleri.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca info@ceviricozumleri.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. Dilerseniz de 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@