Kısa etek giyen kaç kız taciz edildi?

Nur Serter Antalya'daki skandal ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi. Serter önergesinde şu soruları sordu: Bazı basın organlarında çıkan h

Öğretmenler 19.02.2015, 14:41
Kısa etek giyen kaç kız taciz edildi?

Nur Serter Antalya'daki skandal ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.

Serter önergesinde şu soruları sordu:

Bazı basın organlarında çıkan haberlerde, Antalya ili Kepez ilçesi Atatürk Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Filiz Günal okuldaki sınıf başkanları ile toplantı yaptığı, bu toplantıda erkek sınıf başkanlarından bir ekip kurduğu bu ekibe kısa etekle gelen kız öğrencileri uyarma, uyarıları dikkate almayan kız öğrencileri de taciz etme talimatı verdiği, ciddi bir şekilde yer bulmuştur.

Bu bilgiler doğrultusunda;

1-      Antalya Kepez Atatürk Anadolu Lisesi geçen müdür yardımcısı Filiz Günal ile ilgili soruşturma açılmış mıdır? Açılmış ise soruşturma hangi aşamadadır?

2-      Antalya Kepez Atatürk Anadolu Lisesi’nde yaşanan olayda adı geçen Filiz Günal hangi tarihte müdür yardımcısı olarak atanmıştır?

3-      Antalya Kepez Atatürk Anadolu Lisesi’nde yaşanan olayda adı geçen müdür yardımcısı Filiz Günal hangi sendika üyesidir?

 

4-      Antalya Kepez Atatürk Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Filiz Günal’ın talimatı ile kısa etek giyen kaç kız öğrenci uyarılmış, kaç kız öğrenci taciz edilmiştir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@