Kırklareli İl MEM'den Kırklareli Belgeseli

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün hazırladığı Kırklareli Belgeseli, Kırklareli'nin tarihi ve kültürel yapısını gözler önüne serdi.

Eğitim 26.09.2017, 23:34
Kırklareli İl MEM'den Kırklareli Belgeseli

Kırklareli'de eğitimde güzel örneklere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Türkiye'nin kadrolu en genç İl Milli Eğitim Müdürü ünvanıyla Murat AŞIM, gençliğinin verdiği dinamizm ile Kırklareli'ne değer katmaya devam ediyor. Bunun son örneği olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Kırklareli Belgeseli hazırlandı ve yayına alındı.

Yıllardır Kırıkkale'yle karıştırılan Kırklareli'yi bu belgeseli izleyerek yakından tanıyabilirsiniz. Belgeselde Kırklareli'de yer alan tarihi ve turistik mekanlarının tanıtılmasının yanısıra, tarihçesi, adının neden KIRKLARELİ olduğu yer alıyor. İleri teknoloji video çekimleri kullanılarak hazırlanan belgeselin Kırklarelililer tarafından çok beğenileceğini düşünüyoruz.

Etkileyici sunumuyla Kırklareli Belgeseli'nin hazırlanmasında emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM olmak üzere projede emeği geçen tüm çalışanları tebrik ediyoruz.

İşte KIRKLARELİ BELGESELİ

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (1)
NÇNA 3 yıl önce
Siz galiba Kırklareli ile Kırıkkale'yi karıştırıyorsunuz. Biz Kırklareli'nin her gün eğitimde değer kaybettiğini açıl açık görüp ağlıyoruz
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@