Keçiören İlçe Mem İyilikte Birinci Sırada

\"Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var\" projesi kapsamında Ankara\'da sürdürülen etkinliklerde en çok yetim çocuğu ulaşan ilçe \"KEÇİÖREN\" oldu.

Öğretmenler 08.02.2016, 21:01
Keçiören İlçe Mem İyilikte Birinci Sırada

"Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi kapsamında Ankara'da sürdürülen etkinliklerde en çok yetim çocuğu ulaşan ilçe "KEÇİÖREN" oldu.

İlçenin bu başarıyı elde etmesinde İlçe Milli Müdürü Mustafa KILIÇGİL'in konuyu disiplinli bir şekilde yaklaşmasının etkisi oldukça fazla. Konuyla ilgili çalışmarın koordinesinden sorumlu Şube müdürü Abdurrahman UZUNOĞLU'nun okullarda yetim çocukların tespiti ve yardımların bu çocuklara ulaştırması kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Keçiören'de 375 yetim çocuğun projeden faydalanması sağlandı. 

İlçe Milli Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Şube müdürü Abdurrahman UZUNOĞLU ve projeyi destek sağlayan tüm eğitimciler sayesinde Keçiören ilçesi tüm ilçeler arasında projenin ulaştığı yetim çocuk sayısında birinci sıraya oturdu. 

Bu çalışmların mimarı olan ve koordineli bir şekilde uygulamasında önemli etkiye sahip olan güzel yürekli İlçe Milli Müdürü Mustafa KILIÇGİL, Şube müdürü Abdurrahman UZUNOĞLU çalışmalarından ötürü TEŞEKKÜRLERİMİZİ sunarız.

KamuTime


Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@