Kaymakamdan TEOG birincilerine bilgisayar sözü

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş (TEOG) sınavında ilçede Türkiye birincisi olan 7 öğrenciyi kutladı ve bilgisayar hediye edeceğini söyledi. 

Eğitim 02.06.2017, 12:16
Kaymakamdan TEOG birincilerine bilgisayar sözü

Fatih ÇELİK - MUŞ’un Varto ilçesi Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş (TEOG) sınavında ilçede Türkiye birincisi olan 7 öğrenciyi kutladı ve bilgisayar hediye edeceğini söyledi. 

TEOG sınavının ikincisinde tam puan alan ortaokul son sınıf öğrencileri Eda Beytaş, Dilan Çetum, Ayşenur Güneş, Dicle Tunç, Yasin Özçelik, Serhat Aslan ve Aleyna Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü N. Sait Yetkiner ile birlimkte Kaymakam Mehmet Nuri Çetin’i makamında ziyaret etti. Öğrencileri, öğretmenleri ve ailelerini kutlayan Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, 7 öğrencinin elde ettiği başarının küçümsenemeyeyeceğini vurguladı. Bu öğrencilerin güzel okullara gideceklerine inandığını belirten Kaymakam Çetin, bu öğrencilere burs da sağlayacaklarını ve her türlü yanlarında olacaklarını söyledi. Kaymakal Çetin, başarılı öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye edeceğini de belirtti. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@