Karşıyaka Öğretmenleri Unutmadı

İzmir\'de Karşıyaka’nın denize sıfır nikah sarayı üzeri Kent Balık Restoranda Karşıyaka Belediyesi ve Kent A.Ş\'nin düzenlediği etkinlikle öğretmenler günü coşkuyla kutlandı.

Öğretmenler 25.11.2015, 10:33
Karşıyaka Öğretmenleri Unutmadı

İZMİR (ANKA) -İzmir'de Karşıyaka’nın denize sıfır nikah sarayı üzeri Kent Balık Restoranda Karşıyaka Belediyesi ve Kent A.Ş'nin düzenlediği etkinlikle öğretmenler günü coşkuyla kutlandı.

İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, öğretmenler için bu ve bunun gibi etkinliklerin sadece bir gün değil sürekli yapılması gerektiğine dikkat çekerek, "Başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yaşamımıza yön veren ve üzerimizdeki hakları asla ödenmeyecek tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum" dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Akpınar ve Kent A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İrfan Akça, 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle Karşıyakalı öğretmenler için yemek organizasyonu düzenledi. Karşıyaka’nın denize sıfır nikah sarayı üzeri Kent Balık Restorandaki yemeğe 150 öğretmen katıldı. Öğretmenler yemeğin ardından müzik eşliğinde eğlendi. Düzenlenen etkinlikle ilgili Akça, "Bu anlamlı günde öğretmenlerimizi ağırlamaktan onur duyduk. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlarım" ifadelerini kullandı. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@