Kanal D'den eğitime büyük destek

KANAL D, 18 Aralık Pazar gecesi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nı (TEGV) destekleyici bir program hazırlayarak, büyük bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor.

Eğitim 10.12.2016, 12:25
Kanal D'den eğitime büyük destek

(DHA) - KANAL D, 18 Aralık Pazar gecesi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nı (TEGV) destekleyici bir program hazırlayarak, büyük bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki yoksul çocuklara ulaşarak, onların hem eğitim almalarına hem de eğitimlerini sürdürmelerine destek olan Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı yararına hazırlanan programa yine Türkiye'nin birbirinden ünlü isimleri konuk oluyor.

BURÇİN TERZİOĞLU VE CEM DAVRAN SUNUYOR, TÜRKİYE KANAL D'DE BULUŞUYORBurçin Terzioğlu ve Cem Davran'ın sunuculuğunu yaptığı bu dev organizasyona Türkiye'nin birbirinden ünlü isimleri olan Kenan Doğulu, İlker Kaleli, Sıla, Demet Evgar, Deniz Çakır, Erkan Can, Şevval Sam, Emre Kınay, Sarp Apak, Tuluğ Tırpan, Mor ve Ötesi, Emre Karayel, Zara, Evrim Alasya, Şebnem Hassanisoughi, Beste Kökdemir, Şebnem Bozoklu ve Kalben konuk oluyor.

TÜM GELİRLER TEGV'E18 Aralık Pazar akşamı canlı olarak ekrana gelecek programda, canlı telefon bağlantıları ve SMS yardımı ile TEGV yararına bağış toplanacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@