İSG 2021 Sınav Giriş Belgeleri Nasıl Alınacak? ÖSYM Açıkladı

2021 İSG/1 sınav giriş belgeleri açıklandı. ÖSYM Başkanlığı 2021-İSG/1 sınav giriş belgelerinin aday erişimine açıldığını ve adayların ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden belgelere erişim sağlayabileceğini ilan etti.

İSG 2021 Sınav Giriş Belgeleri Nasıl Alınacak? ÖSYM Açıkladı

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav giriş belgeleri ÖSYM'nin resmi sitesinden açıklandı. Sınava giriş yapacak adaylar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden sınav giriş belgelerine erişim sağlayabilecekler. 

ÖSYM'DEN İSG/1 DUYURUSU

ÖSYM'nin resmi sitesinde önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına dair bir duyuru yayımlandı. Kurum sınava katılacak adaylar için sınav giriş belgelerini açıklarken bunun yanında sınava katılacak adayların dikkat edecekleri hususları da hatırlattı. 

Sınav giriş belgelerine dair sürecin tamamlandığını ilan eden ÖSYM adaylara "30 Mayıs 2021 tarihinde uygulanacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2021-İSG/1) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 20 Mayıs 2021 tarihinde saat 14.30'dan itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir." bilgilendirmesinde bulundu. 

ÖSYM Başkanlığı sınava katılacak adayların ayrıca 30 Mayıs tarihinde sınava gireceklerini, sınavın saat 10.30'da yapılacağını ancak adayların sınava saat 10.00'dan sonra alınmayacağını vurguladı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@