İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre görevden alındı

Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alınan Pervin Töre'nin yeni görev yeri Sakarya olduğu öğrenildi.

Eğitim 21.01.2017, 14:08 15.08.2018, 13:37
İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre görevden alındı

Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alınan Pervin Töre'nin yeni görev yeri Sakarya olduğu öğrenildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 12 Ocak 2012 tarihinde yayınlanan Müdürler Kararnamesiyle Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar’ın Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmasının ardından bu göreve İzmir Kız Meslek Lisesi Müdürü Pervin Töre atanmıştı.Pervin Töre’den boşalan Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandıktan sonra 2 gün sonra Bakanlık Müşavirliğine getirilen Bilal Yılmaz Çandıroğlu’nun atandığı öğrenildi. (AydınPost)

Yorumlar (4)
ali an 4 yıl önce
Gözün Aydın Aydınım Bir Musibetten Kurtuldun!!
Çok şükür …geldiği günden beri Aydınımızı eğitimde en az 20 yıl geri götüren, Kifayetsiz Muhteris denen “niteliksizlik + yetersizlik + haddini bilmeme ve cahil cesareti ile AKP li görünüp Feto’nün(Şenol Tayfun’un)hizmetkarlığını yapan, Sözde sendikacıların emrinden, itaatinden Tevfik’in(Hayratcı),Mustafa(Fetöcü)çıkmayan.Aydın MEM’i Fetöcülerden sonra Hayratcılara bırakan…
Aydın MEM de İl Mem yardımcısı Servetle yaptığı yolsuzluklardan sonra Aydın’dan kaçmak zorunda kalan bu zat sanmasın ki Hüseyin Avni Çoş Beyin yanında rahata huzura erecek!?Gasp Ettiğin kul hakları,yaktığın yürekler, yaptığın yolsuzluklar ve usulsüzlükler hem bu dünyada hem de ahirette yakanı bırakmayacak.Yalaka ,riyakar PERVİN töre….
Sokaktan Görünen 4 yıl önce
Sevinmek mi gerekir, üzülmek mi bilemiyorum! Seviniyorum, çünkü Aydın eğitimde hep ilk %10 içerisinde yer alan bir ildi. Maalesef %28leri sayın Töre sayesinde gördük. Çok şükür gidiyor. Projelerle anıldı adı. Ancak sağlam sonuçlar alındığına şahit olan veya yaptığı projelerin yansımalarını gören oldu mu bilemiyorum. Ben görmedim. Göreni de duymadım. Sadece ve her zaman işin şov kısmıyla ilgilendi. Atamaları liyakat ve belirli ilkeler değil koltuğunu sağlamlaştırmada kullanacağını düşündüğü siyaset belirledi. Devletin eğitimde niteliği artırması için atadığı müdire, koltuğunu koruma derdine düştü. Devlet okullarında niteliği dibe vurdurup insanları özel okullara muhtaç etti. FETÖ konusunda da dünüyle bugününün bir olmadığını yakın tanıyanlar bilir. Hatta Aydın elebaşısının yakalanmasıyla eteklerinin tutuştuğu da fısıltı gazetesinde söylenenler arasında! Bu arada hakkını yememek lazım, tribündekilere iyi oynar (yerseniz tabi). Bu arada eğer gerçekse, Sakaryalılara da üzülüyorum.
Merve Nur Peker 4 yıl önce
Hocam gitmeniz beni çok üzdü .yaptığınız herseyde ayrı bir güzellik var. Çok başarılı ve faydalı icraatlar yaptınız .size çok teşekkür ederiz ...
Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum; kendisini adam sanan iğrenç ve saçma dedikodularla bu melek gibi insana bu sözleri ancak kalitesiz insanlar yapar sizde kalitenizi göstermiş oldunuz. Gorende sizin ekmeğinizi elinizden aldı.sizin kadar nankörünü görmedim. Terbiyesiz kalitesiz insanlar !!!
Misafir 3 yıl önce
Ali an'ın yorumlarına harfiyen katılıyorum.bu kadının arkasında kim var merak ediyorum.bu kadar vasıfsız birinin hala il milli eğitim müdürü olmasını şaşkınlıkla izliyorum.hakkındaki iddialar eksiği var dağ gibidir.bunu bizzat ben yaşadım.ama ALLAH 'ın büyüklüğüne o kadar inanıyorumki ilahi adalet birgün tecelli edecektir.insanlara yaptığı haksızlıkları burnundan gelecektir.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@