Hayırsever İşadamı, Yüzme Havuzlu Okul Yaptıracak

BURSA’da, hayırsever işadamı Mustafa Kırcı tarafından yaptırılacak, içinde yüzme havuzunun da bulunacağı 32 derslikli okulun protokolü, Valilik'te imzalandı.

Öğretmenler 03.10.2015, 00:33
Hayırsever İşadamı, Yüzme Havuzlu Okul Yaptıracak
(DHA)- BURSA’da, hayırsever işadamı Mustafa Kırcı tarafından yaptırılacak, içinde yüzme havuzunun da bulunacağı 32 derslikli okulun protokolü, Valilik'te imzalandı.

Merkez Osmangazi İlçesi Küçükbalıklı Mahallesi'ne yaptırılacak, içinde yüzme havuzunun da bulunduğu okulun protokol imzaları Vali Münir Karaloğlu ve işadamı Mustafa Kırcı tarafından bugün atıldı. Törende konuşan Vali Münir Karaloğlu, toplam 32 derslik olacak okulun 2016 eğitim öğretim yılına yetiştirilmesinin planlandığını söyledi. Karaloğlu, "Eğitime yüzde yüz destek kapsamında Bursa'daki hayırsever iş adamlarımız Türkiye'ye örnek oluyor. Şu zamana kadar yapılan okul yardımları 350 milyon lirayı aştı. Kırcı'nın yaptıracağı 32 derslikli projeye imza atmak bizleri çok mutlu etti. Bu ülkede kazandıklarını bu ülkeye harcayanları tebrik ediyorum" dedi.

Mustafa Kırcı ise "Bu okullardan yetişecek çocukların ailelerine ve milletlerine hayırlı evlat olmalarını diliyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@