Esenler Milli Eğitimde Kardeş Torpili İsyan Ettirdi

İstanbul’un en sorunlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haline gelen Esenler İlçe Milli Eğitim’deki yanlış uygulamalar sadece öğretmen ve velileri değil idarecileri de isyan ettirdi.

Öğretmenler 18.09.2015, 01:42
Esenler Milli Eğitimde Kardeş Torpili İsyan Ettirdi

Esenler   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yanlış  ve keyfi uygulamalarına isyan eden idarecilerin istifaları ile birçok okul idarecisiz kaldı.  

Yaşanan son olay ise; Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat  GÖZÜDOK’  un kardeşi, Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ünal GÖZÜDOK ’a yapılan torpil ve ayrımcılık söylentileri.  

Milli Eğitim Şube Müdürü Murat GÖZÜDOK, kardeşine yaptığı ayrıcalıklarla birçok öğrenci, öğretmen, veli ve okul idarecilerini mağdur etmektedir.   Yıllardır Kazım Karabekir İlkokulu bünyesinde olan ve öğrenci kayıtları dahi tamamlanan Anasınıfını KARDEŞİNİN yani Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokuluna devreden İlçe MEM okulların açılmasına az bir süre kala herkesi mağdur etmiştir. Baskı ve ayrımcılıkta yaptıkları bu işle kalmayan Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci kaydını tamamlayan ve Anasınıfı elinden alınan Kazım Karabekir İlkokulu’na ÖĞRETMENLER ODASINI İPTAL EDİP ANASINIFI YAPIN talimatı vererek işgüzarlığın, adaletsizliğin zirvesine çıkmışlardır.  

Maddi sıkıntılar içerisindeki okulların tek gelir kaynağı olan Anasınıflarına ahbap çavuş, ya da ABİ KARDEŞ torpiline göre uygulamaya döken Esenler İlçe Milli Eğitim DİBE VURMUŞTUR.  

Yaşananlara isyan eden Kazım Karabekir İlkokulu Müdür ve Müdür yardımcıları istifalarını vermişlerdir.     

mebpersonel

Yorumlar (1)
eğitmen 5 yıl önce
2000 li yılalrda rahmetli ecevitin partisi iktidarda iken sosyal demokratlarda benzeri işlerle meşguldü.okul müdürüm istifa edip giderken md.yardımcısı olarak vekaleti bana bıraktığı halde onay vermeyen soldemokrat milli eğt.müdür yard. aynı görüşten başka bir öğretmeni müdür vekili yapmıştı.2 nizde birbirinizden karasınız.dün siz bugün onlar fark yok aranızda
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@