Ego Genel Müdürlüğü'nden Üniversite Öğrencilerine Ulaşım Fırsatı

EGO Genel Müdürlüğü, üniversiteye kayıt yaptırmak amacıyla Ankara\'ya gelen adayların kazandıkları okula hızlı ve kolay ulaşabilmeleri için öğrenci ulaşım kılavuzu hazırladı.

Öğretmenler 06.08.2015, 18:45
Ego Genel Müdürlüğü'nden Üniversite Öğrencilerine Ulaşım Fırsatı

ANKARA (ANKA) - EGO Genel Müdürlüğü, üniversiteye kayıt yaptırmak amacıyla Ankara'ya gelen adayların kazandıkları okula hızlı ve kolay ulaşabilmeleri için öğrenci ulaşım kılavuzu hazırladı.

EGO Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, müdürlük üniversite adaylarına ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla öğrenci ulaşım kılavuzu hazırladı. Üniversite sınavı sonuçlarının açıklanmasıyla adaylar kazandıkları üniversitelere kayıt yaptırmaya başladı. Ego Genel Müdürlüğü’nün hazırladığı kılavuzda, Başkent’e gelen öğrencilere kazandıkları üniversiteye otobüs, metrobüs ya da dolmuş ile nasıl gidebileceği anlatılıyor.

-KILAVUZA NASIL ERİŞEBİLİRİM?–

EGO’dan yapılan açıklamada kılavuza, EGO CEP'te Mobil Uygulamasını indirerek ulaşılabileceği belirtiyor. Bu uygulama ile öğrenciler gideceği üniversiteye uygulamada yer alan “Nasıl Giderim?” menüsü sayesinde ulaşabiliyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor. (ANKA)

(HTC/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@