Eğitime kar engeli 16 ilçede okullar tatil

Yurdun büyük bir kısmınını etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte öğrencilerin ve öğretmenlerin merakla beklediği tatil haberleri de bir bir gelmeye başladı. Google'da en çok yapılan aramalarda okullar tatil mi sorgusu öne çıkıyor.

Eğitim 14.12.2016, 10:03 14.12.2016, 20:31
Eğitime kar engeli 16 ilçede okullar tatil

Yurdun büyük bir kısmınını etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte öğrencilerin ve öğretmenlerin merakla beklediği tatil haberleri de bir bir gelmeye başladı. Google'da en çok yapılan aramalarda okullar tatil mi sorgusu ile yarın okullar tatil mi sorgusu öne çıkıyor.

KONYA'da gece yarısı başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi.

16 ilçede eğitime bir gün ara verilirken, uçak seferleri iptal edildi. Kenti çevre illere bağlayan karayollarında ise zincirsiz araçların geçişine izin verilmedi.

Konya genelinde gece yarısı başlayan kar yağışı etkili oldu. Valilik tarafından Ahırlı, Akören, Altınekin, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Emirgazi, Ereğli, Halkapınar, Hadim, Derbent, Güneysınır, Kulu, Kadınhanı, Sarayönü ve Yalıkhüyük ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.

Gece İstanbul- Konya seferini yapan uçaklar ise pistin karla kaplı olması nedeniyle, Antalya'ya yönlendirildiği öğrenildi.

Uçak seferlerinin de halen iptal olduğu belirtildi. Kenti çevre illere bağlayan karayollarında ise zincirsiz araçların geçişine izin verilmedi.

Kara hazırlıksız yakalan aralarında kamyon ve otobüsünde bulunduğu 10 araç kontrolden çıkıp, kazaya karıştı. Kazalarda 5 kişi hafif yaralandı. Karayolları ekiplerinin, tuzlama ve kar temizleme çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

15 Aralık Perşembe günü okulların tatil edildiği il ve ilçeler için tıklayın!

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@