Eğitim fuarı başlıyor

LYS yaklaşırken öğrencilere yol göstermeyi hedefleyen Educaturk Eğitim Fuarı İzmir'de başlıyor. 30-31 Mart tarihinde düzenlenecek fuarda birçok eğitimci ve akademisyen yer alacak.

Eğitim 29.03.2017, 09:43
Eğitim fuarı başlıyor

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) yaklaşırken öğrencilere yol göstermeyi hedefleyen Educaturk Eğitim Fuarı İzmir'de başlıyor. 30-31 Mart tarihinde düzenlenecek fuarda birçok eğitimci ve akademisyen yer alacak.

Maltepe Üniversitesi olarak fuarda yer alacaklarını belirten Maltepe Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Utku Şentürk bu seneki sınavın zor olduğunun anlaşıldığını belirtti ve şunları söyledi:

"Sınav soruları zor olduğuna göre sınav sonuçları da karşımıza buna paralel bir sonuç çıkaracaktır. Yani beklediğimizden daha iyi ya da daha kötü bir sınav sonucu ile karşılaşabiliriz. Fakat biz bugün başka bir konu üzerinde duracağız. Bugün bizi YGS sonucu değil, LYS hazırlıkları ilgilendirmeli. Çünkü YGS artıları ve eksileri ile geride kaldı. Artık önümüze bakmamız lazım. Önümüze bakarken hatalarımızı görmeli ama hatalarımıza takılmamalıyız. Önümüzde iki aydan daha uzun bir süre var. Bu iki aylık süreyi iyi değerlendirebilirsek tüm olumsuzlukları lehimize çevirebiliriz.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@