EBA Akademiden Mezun Öğrencilerde Faydalanmak İstiyor!

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından Koronavirüsü sebebinden ötürü okulların tatil edilmişti. Eğitime verilen ara ile Milli Eğitim Bakanlığı öğrecilere istinayen EBA ile uzaktan eğitim amaçlı ücretsiz olarak bir yıl boyunca internet hakkı tanındı. Bu durumun ardından mezun olan öğrenciler ise EBA'dan faydanlanmak istediklerini dile getirdiler.

Eğitim 19.03.2020, 00:46
EBA Akademiden Mezun Öğrencilerde Faydalanmak İstiyor!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Koronavirüsü sebebinden ötürü okulların tatil edilmişti. Eğitime verilen ara ile Milli Eğitim Bakanlığı öğrecilere istinayen EBA ile uzaktan eğitim amaçlı ücretsiz olarak bir yıl boyunca internet hakkı tanındı. Bu durumun ardından mezun olan öğrenciler ise EBA'dan faydanlanmak istediklerini dile getirdiler.  

BU HİZMETTEN KİMLER FAYDALANIYOR

MEB tarafından YKS ve KPSS gibi sınavlara hazırlık yapan öğrencilere EBA Akademi ile uzaktan eğitim sağlamak için ücretsiz internet imkanı sağladı. Yeni bir eğitim sistemini devreye geçiren Milli Eğitim Bakanlığı bu imkanlardan sadece üniversiteye hazırlık yapan ve ortaöğretim öğrencilerinin faydanlabileciğini aktarmıştı. 

BU HİZMETTEN KİMLER FAYDALANAMIYOR

MEB tarafından EBA Akademi'sinden yararlanamayan öğrenciler ise liseyi bitirmiş yada üniversiteye yerleşememiş olanlar bu imkandan yararlanamayacak.

PEKİ EBA AKADEMİYE ÖĞRENCİLERİN BAKIŞI NASIL?

MEB tarafından sağlanan bu imkan öğrencilerin söyleinlerinde ve sınava hazırlıklarından çok büyük bir katkı sağladığı belirterek, içeriklerinin ve kullanım açısından kolay, rahat ve kaliteli bulduklarını beyan ettiler.

E-DEVLET İLE İMKAN İSTENİYOR! 

Bu hizmet yararlanamayan öğrenciler kendilerininde E-Devlet şifresi ile bu imkanların kendilerinede hak tanınması istiyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@