e-okul.meb.gov.tr e okul veli bilgilendirme sistemi nasıl kullanılır

E-Okul veli bilgilendirme ve yönetim bilgi sayesinde hem veliler hem de öğrenciler not ve devamsızlık bilgilerine kolayca ulaşabilmektedirler. E-Okul sistemine nasıl giriş yapılır ve E-Okul velibilgilen

Öğretmenler 02.04.2015, 23:52
e-okul.meb.gov.tr e okul veli bilgilendirme sistemi nasıl kullanılır

E-Okul veli bilgilendirme ve yönetim bilgi sayesinde hem veliler hem de öğrenciler not ve devamsızlık bilgilerine kolayca ulaşabilmektedirler. E-Okul sistemine nasıl giriş yapılır ve E-Okul velibilgilendirme sistemi hakkında her şey bu haberde!

Öğretmen ve idareciler tarafından E-Okul sistemine girişi yapılan bu bilgilerin sizler tarafından görüntülenebilmesinde ise ikinci bölüm olan E-Okul velibilgilendirme sistemi hizmet veriyor.

İnternet üzerinde E-Okul veli bilgilendirme sistemi internet sayfası üzerindeki veli girişi ekranından çocuğunuzu T.C. kimlik numarası ve okul numarası bilgilerini girerek e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabilir ve çocuğunuzun eğitim bilgilerine kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

E-Okul veli bilgilendirme sistemi ile çocuğunuzun not bilgilerine, devamsızlık bilgisine, karne bilgisine, not ortalamasına, gelişim raporlarına, aldığı belgelere, şube ortalamasına ve aynı zamanda da haftalık ders programı, derslerine giren öğretmen bilgileri ve sınav tarihleri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yeni hizmeti olan E-Okul velibilgilendirme sistemi ile birlikte artık çocuğunuzun okuldaki ve derslerindeki güncel durumuna tüm ayrıntıları ile birlikte pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Girmek için tıklayın!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@