Cumhurbaşkanına Aykırı Hareket Eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü MUĞLA, Öğrencilere Eşcinselliği Normal Gösteren Projeye İmza Atıyor

Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan “ Dindar gençlik istiyoruz” derken maalesef Pervin Töre’nin İl Milli Eğitim Müdürü olduğu Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhurbaşkanımızın söylemleri ile çelişen aykırı projeye imza atıyor. Köyceğiz ilçesindeki okullarda uygulanan projeyle öğrencilere sözde empati kazandırma amacıyla "Ben Hristiyanım , ben Ermeni’yim vb... "cümleler öğrencilere söyletildiği bu duruma şahit olanların durumdan rahatsız olduğu" iddiası var.Aslında iddianın ötesinde bizzat uygulanıyor bu proje.

Eğitim 07.11.2019, 17:37 09.11.2019, 23:57
Cumhurbaşkanına Aykırı Hareket Eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü MUĞLA, Öğrencilere Eşcinselliği Normal Gösteren Projeye İmza Atıyor

Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan “ Dindar gençlik istiyoruz” derken maalesef Pervin Töre’nin İl Milli Eğitim Müdürü olduğu Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhurbaşkanımızın söylemleri ile çelişen aykırı projeye imza atıyor.  Köyceğiz ilçesindeki okullarda uygulanan projeyle öğrencilere sözde empati kazandırma amacıyla "Ben Hristiyanım , ben Ermeni’yim vb... "cümleler öğrencilere söyletildiği  bu duruma şahit olanların rahatsız olduğu" iddiası var.Aslında iddianın ötesinde bizzat uygulanıyor bu proje.

Cumhurbaşkanımız  Müslüman gençlik derken Muğla İl Milli Eğitim Müdürüne ne oluyor ?

Bu projeyle küçücük çocuklara LGBT, lezbiyen homo saf tertemiz zihinlerine  hoş gösteriliyor.

Ayrıca milli olacağız derken hepimiz Ermeniyiz Rumuz gibi  söylemlerle hangi milliliğe gidilmeyi hedefliyorlar ?

Son olarak Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan katıldığı Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinin 70. Yıl Kutlama Töreni'nde her zaman olduğu söylediği gibi “ Dindar gençlik istiyoruz” derken Muğla’da Cumhurbaşkanımıza aykırı şekilde projenin uygulanması büyük tepkilere sebep oluyor.

Ayrıca bu proje her ne hikmetse İl Milli Eğitimin sitesinden kaldırılmasına rağmen devam ettiriliyor. Yani proje iyiyse neden siteden kaldırılarak devam ettiriliyor ?

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Başka Bir Okul Mümkün Derneği (BBOM) arasında işbirliği Protokolü ile Muğla’da yürütülen bu projeye başka bir okul başka ülkede mümkün müdür müdür bilmeyiz ama hedeflenen okul şekli Türk kültür ve geleneklerine kesinlikle uymadığı kesin.Bizden söylemesi.

Milli Eğitimin sitesinden kaldırılan ama ısrarla uygulanmaya devam edilen bu proje kapsamında, Köyceğiz’deki okullara Başka Bir Okul Mümkün Derneğine mensup (BBOM) kişiler gelerek öğrencilere dersler veriliyor. Derslerde ise maalesef öğrencilere sözde empati kazandırma amacıyla "Ben Hristiyan’ım , ben Ermeni’yim vb... "cümleler öğretilip söyletiliyor. Ayrıca Bu projeyle küçücük çocuklara LGBT, lezbiyen homoluk saf tertemiz zihinlerine  hoş gösterilerek sokulmaya çalışılıyor. Bu duruma şahit olan okullar ve ilçedeki idareciler durumdan rahatsız olduklarını dile getirseler de proje tam gaz devam ediyor . Siteden kaldırılana kadar haftada bir okullara gelen derneğe mensup kişiler daha sonra aylık olarak gelerek amaçlarını aşılamak üzere devam ediyor.

Derslerde öğretilenler yenir yutulur cinsten değil. Sözde projenin Ayrımcılık Karşıtlığı çerçevesinde öğrencilere cinsiyet ayrımcılığı karşıtlığını aşılamak adına LGBT, lezbiyen homoluk öğretilip onlara da saygı gösterilmesi gerektiği ve bu durumun gayet normal olduğu söylenip zihinlerine giriliyor. Düşünebiliyor musunuz daha LGBT, lezbiyen homoluk kavramını dahi bilmeyen o küçücük zihinlerine daha hayatlarının başında normalleştirilmeye çalışılıyor ve bu şekilde olabilecekleri, olduklarında da normal olduğu saygı duyulması gerektiği aşama aşama kazandırılıyor. Muğla’da LGBT, lezbiyen homoluk artarsa neden diye sormamıza ve uzaklarda aramamıza gerek yok. Bizzat Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından böyle projeler, böyle dersler verilirse öğrencilerde bu durumu normal görüp neden LGBT, lezbiyen homo olmasın.

Sevimli gösterilen bu projede Milliyet ve Din Ayrımcılığı Karşıtlığı adı altında ayrıca hepimiz Ermeniyiz Rumuz, Ben Hristiyanım gibi  söylemlerle ülkemizin milliyet ve din kavramları yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanımızın Milli ve Dindar Nesil kavramını havada bırakan uygulamaya imza atılmakta.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen bu proje Ailelerimiz ve Ülkemizin geleceği için çok büyük bir tehlike.

Şimdi Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Pervin TÖRE’ye soruyoruz …

Cumhurbaşkanımızın  Milli ve Müslüman gençlik vurgusundan haberiniz yok mu?

Madem proje çok güzel bu projeyi durdurmak yerine neden sadece internet sitesinden kaldırtarak projeye devam ettiniz ?

LGBT, lezbiyen homoluk kavramını dahi bilmeyen o küçücük zihinlerine daha hayatlarının başında normalleştirilmeye çalışılmasını nasıl izah edebilirsiniz ? Bu projeyle nasıl bir nesil yetiştirilmesine imza attığınızın farkında mısınız ?

Muğla’da LGBT, lezbiyen homoluğun artmasının sorumluluğunun ne kadar acı bir gerçek olduğunun farkında değil misiniz ?

Muğla’da LGBT, lezbiyen homoluğun artmasına sebep olmakla neyi hedeflemektesiniz ?

Size emanet edilen Muğla Eğitiminde çocukların gelenek ve kültürümüze aykırı bu projeyle ne yapmaya çalışıyorsunuz ?

İnternet sitesinden kaldırarak bu projeyi devam ettirmenizdeki ısrar niye ?

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (6)
İzmirden bilirim 12 ay önce
Kendisini İzmir'den bilirim bu kadarını da beklemezdim. Level atlamış bir sonraki projesini merakla bekliyoruz. :)))
Yasin Atagül 12 ay önce
Böyle saçma sapan projeyi ilk kez duyuyorum. 2023 bunlar mı gelecek
Yazıklar olsun 12 ay önce
İlimizde böyle proje istemiyorum çocuklarımızdan ellerinizi çekin
Sakaryalı 12 ay önce
Bizim ilde de böyle projeler yapmış mı acaba . Bizden gidince bayram etmiştik. Boşuna sevinmemisiz . Şimdi Muğlalılar düşünsün. Tabi homo olmazlarsa
Saygı göstermem 12 ay önce
Homolara saygı göstermem oğluma da saygı göstermelerini öğretmeyin. Biz Türküz Türk.
Tavşan kaç 12 ay önce
Eğitimcilerin uğraştığı konuya bakar mısınız. Yukarısı hiç mi görmüyor bunlar.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@