Böyle olur işte milli eğitim müdürü Murat Aşım O Ucubeye El Koydu

Kırklareli İmam Hatip Lisesi duvarına resmedilen Türk Bayrağıyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım'dan derhal müdahale geldi... İşte ayrıntılar

Eğitim 23.08.2017, 18:53 23.08.2017, 18:57
Böyle olur işte milli eğitim müdürü Murat Aşım O Ucubeye El Koydu

Yeşilyurt Gazetesi - Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım Ucube’ye El Koydu.

“Konu hakkında gerekli incelemeyi başlattık”

* Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin duvarına Ucube bir şekilde yapılan Türk Bayrağı ile ilgili olarak Kırklarelili vatandaşların tepki göstermesinin yerinde olduğunu belirten Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, duruma anında el koyarak Ucube Türk Bayrağı’nı yerinden kaldırttı. Müdür Aşım, Şanlı Bayrağımıza yakışır bir şekilde yeni tasarımın duvarda yer alacağını söyledi.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi duvarına müteahhit firma tarafından Ucube bir şekilde yaptırılan Türk Bayrağı ile ilgili gerekli incelemeyi başlattıklarını söyledi.

Konunun kendilerine iletilmesinin ardından ivedi şekilde düzeltildiğini belirten Müdür Aşım; “Projede yer alan çalışmanın müteahhit firma tarafından uygulanmasındaki bir aksaklık olarak görüyoruz. Konu hakkında gerekli incelemeleri başlattık. Zaten ivedilikle konu hemen düzeltildi. Bu konuda Kırklareli vatandaşların hassasiyeti önemli, bu tür aksilikler olabiliyor. Konun üzerine gidiyoruz. Şanlı Bayrağımızı en güzel şekilde orada dalgalandırmaya devam edeceğiz. Okullarımızda ve çocuklarımızın zihninde bayrağımızın en güzel şekilde yer almasını istiyoruz. Hiç hoş bir görüntü değildi. Zaten bir günden fazla kalmadı.” (Kadir Sinici)

İşte O Görsel

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@