Bayramda öğretmenleriyle okulu boyadılar

BURSA'nın Büyükorhan ilçesine bağlı Aktaş Mahallesi’ndeki ilkokulun öğrenci ve öğretmenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı okullarını boyayarak geçirdi.

Öğretmenler 23.04.2016, 10:52
Bayramda öğretmenleriyle okulu boyadılar
BURSA'nın Büyükorhan ilçesine bağlı Aktaş Mahallesi’ndeki ilkokulun öğrenci ve öğretmenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı okullarını boyayarak geçirdi. Bayramlarını kutlayan öğrenciler, okullarını boyayan öğretmenlerine ellerine aldıkları rulo ve fırçalalarla yardım etti.

Türkiye genelinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Bursa’nın Büyükorhan ilçesine bağlı Aktaş Mahallesi’ndeki ilkokulda öğrenci ve öğretmenler kollarını sıvayarak okullarını boyadı. Ellerine rulo ve fırçayı alarak boya kutusuna batıran öğretmenleri, öğrencileri yalnız bırakmadı. Okulda boya yapılacağını duyan Aktaş İlköğretim Okulu birinci, ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri, bayramlarını kutladıkları özel günde Öğretmenleri Ece Özçiçek ile okula boyaları temin eden İhtiyaç Akademi Koordinatörü Yalçoın Öziş ile birlikte okullarını boyadılar.

Toplam 27 öğrencinin eğitim gördükleri okullarının en son 3 yıl önce boyandığını söyleyen Ece Özçiçek, "İhtiyaç Akademisi okullara yönelik badana ve boya destekli bir proje hazırladı. Bundan muhtarın da girişimi ile okulumuzda yararlandı. Bizler okulumuzu kendimiz boyarken, öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın kutlandığı günde bizlere yardım ettiler. Çok güzel görüntüler sergiledik" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@