Başarılı İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’a Yeni Görev

Altı ay önce Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan ve kısa sürede Çorum halkının ve tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Ömer Yılmaz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitimde bir ekol haline gelmiş ilimiz olan Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Eğitim 12.12.2019, 15:20
Başarılı İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’a Yeni Görev

Altı ay önce Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan ve kısa sürede Çorum halkının ve tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Ömer Yılmaz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitimde bir ekol haline gelmiş ilimiz olan  Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Ömer Yılmaz, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un talimatlarıyla altı ay önce Çorum İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmış ve bu atamaya bir kesim menfaatlerine gelmediği karşı çıkmıştı. Fakat Ömer Yılmaz ise altı boş olan bu eleştirilere kulak asmadan gerek çalışmalarıyla gerek insanlara yaklaşımıyla kendi kalitesini ortaya koyarak hem çorumun hemde tüm Türkiye’nin sevgi ve takdirini toplamayı başardı. Ömer Yılmaz’ın İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki bu kısa süredeki başarısı karşısında MEB, eğitimde daha ileri bir seviyede olan Isparta’ya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atamasını gerçekleştirdi. Türkiye başarılı, genç ve dinamik bir eğitim yöneticisini kazandı.

Ömer Yılmaz göreve başlar başlamaz kolları sıvamış özellikle personel arasında sağladığı adaletle öğretmenlerin gönlünde kısa sürede taht kurmuştur. Görünen o dur ki gönüllerdeki yerini de uzun süre koruyacaktır. Bu sevgi, saygı iklimini yeşerten il müdürü 11 Aralık 2019 tarihi itibariyle Isparta ilimize İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştır. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu tür liyakat sahibi insanları eğitim camiamıza kazandıran Milli Eğitim Bakanlığı ülkemizin eğitimine büyük bir kazanç sağlamıştır. Bundan sonra da özelde kazançlı çıkan Isparta ilimizdir. Bize de hayırlı olsun temennileri iletmek ve bu tür bürokratların sayısını artmasını dilemek düşmektedir.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (1)
serkan 11 ay önce
Çorum öğretmenler bu müdür sayesinde değer gördü insan yerine kondu daha ne olsun. biz bu zamana kadar 3 gün randevu beklesek alamıyorduk araya birilerini koyunca il müdürünü görebiliyorduk. yetmez mi
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@