AÖF Online Final Sınavı Tarihleri Açıklandı! Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Takvimi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınav tarihleri açıklandı. Bahar döneminde final sınavına girecek adaylar için sınavlar Mayıs ayının sonu ve Haziran ayının başında gerçekleştirilecek.

AÖF Online Final Sınavı Tarihleri Açıklandı! Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Takvimi

Açıköğretim Öğrencisi olan adayların merakla beklediği 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) Dönem Sonu Sınav tarihleri açıklandı. 

Anadolu Üniversitesi resmi sitesinden bir duyuru yayımlayarak öğrencilerin bahar dönemi sınavlarına hangi tarihlerde gireceklerini açıkladı. İşte Anadolu Üniversitesi AÖF sınav tarihlerien dair resmi açıklama ve diğer detaylar. 

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI

2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) Dönem Sonu Sınavlarına dair Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yayımladığı duyurusunda, öğrencilerin sınavlara online ortamda katılacaklarını ilan etti. 

Bu çerçevede online sınav olacak adaylar için 2. ve 6. yarı yıl sınavları Mayıs ayının son günlerinde gerçekleştirilecek. 4. ve 8. yarıyıl dersleri için ise sınavlar Haziran ayının ilk haftasının son günlerinde yapılacak. İşte ilan edilen sınav tarihleri. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından ilan edilen sınav tarihlerinde öğrencilerin 2. ve 6 yarıyıl dersleri için sınavlar 29 Mayıs tarihinde başlayacak. 3 gün sürecek sınavlar 31 Mayıs tarihinde sona erecek. Duyuruya göre 4. ve 8. yarıyıl dersleri için sınavlar 5 Haziran tarihinde yapılacak. Sınavlar ise 6 Haziran, 7 Haziran tarihlerinde tamamlanacak. 

Ceza ve İnfaz Kurumlarında bulunan tutuklu veya hükümlüler AÖF Bahar Dönemi sınavlarına yüzyüze ortamlarda girecekler. Hükümlüler için sınavlar 29 Mayıs ile 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@