Ankara'da yoğun kar nedeniyle yarın (perşembe günü ) okullar tatil edildi.

Ankara valisi Ercan Topaca açıkladı Ankara'da yoğun kar nedeniyle yarın (perşembe günü ) okullara tatil edildi

Eğitim 28.12.2016, 22:36 29.12.2016, 00:18
Ankara'da yoğun kar nedeniyle yarın (perşembe günü ) okullar tatil edildi.

Meteoroloji'den Ankara için bugün saat 18.00 itibarı ile yoğun kar yağışı uyarısı geldi. Bu son dakika gelişmesi sonrasında öğrenciler ve veliler Ankara Valiliği'nden gelecek olan kar tatili Valiliği'nden gelecek olan kar tatili haberini beklemeye başladılar. 

Ankara'da akşam saatlerinden sonra hızını arttırması beklenen kar yağışının buzlanma ve don olaylarını da beraberinde getirmesi ve 3 gün daha devam etmesi bekleniyor. Ankara Valiliği için ise 29 Aralık 2016 Perşembe gününde okulların tatil olması yeniden gündeme geldi.

ANKARA 29 ARALIK 2016 PERŞEMBE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara'daki kar yağışının durumuna göre gece saatlerinde valiliğin 'okullar tatil mi' sorusunun yanıtı için durum değerlendirmesi yapması bekleniyor. Ankara Valiliği 29 aralık perşembe günü için başkentte okulları tatil edebilir.

ANKARA

Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara'da yarın 29 Aralık Perşembe okulların tatil ilan edildiğini resmen açıkladı.

ANKARA NALLIHAN

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle, taşımalı eğitim yapılan ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Benlice, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle, taşradaki mahallelerden ilçe merkezindeki ilk ve orta dereceli okullara taşımalı sistemle gelen öğrencilerin eğitimlerine yarın ara verileceğini belirtti.

Benlice, ilçe merkezi başta olmak üzere Çayırhan ve Sarıyar mahallelerinde eğitim öğretimin normal şartlarda devam edeceğini kaydetti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@