Anadolu Lisesinden Mevlid-i Nebi, 15 Temmuz ve Şehitleri Anma Etkinliği

Daha öncede düzenledikleri kermesin parasını şehit ailelerine bağışlayan Burdur Cumhuriyet Anadolu Lisesi Peygamber efendimiz in dünyaya gelişlerinin yıl dönümünde hazırladıkları etkinlikte Müslüman coğrafyasındaki çocuk ölümlerine dikkat çekip şehit kavramını toplum hafızasında tutarak 15 Temmuza vurgu yapacak.

Eğitim 26.11.2017, 02:27 26.11.2017, 02:37
Anadolu Lisesinden Mevlid-i Nebi, 15 Temmuz ve Şehitleri Anma Etkinliği

Peygamber efendimiz’in dünyaya gelişlerinin yıl dönümü öncesi kamuoyunda Müslüman coğrafyalarındaki çocuk ölümlerine dikkat çekmek şehit kavramını toplum hafızasında önemini zihinde tutmak ve 15 temmuz vurgusu yapmak amacıyla bir program tertip edildi.

Programın ana başlığı da Mevlid İ Nebi. Mevlidi nebi de hicri takvime göre esas alındı. Ülke genelinde bir Anadolu lisesisin gerçekleştireceği en büyük Mevlid-i nebi etkinliği olma özelliğiyle de etkinlik öne çıkıyor. İstanbul Büyükşehir belediyesinin ve birçok büyük belediyenin organizasyonlarında sahne alan Grup Sezgiler, Şirin bir il olan Burdur’da Cumhuriyet Anadolu lisesi organizasyonuyla mevlidi nebi etkinlikleri kapsamında Burdurlularla buluşuyor

Programın amaçları arasında 15 Temmuz vatan savunmasını öğrenci ve katılımcılara hatırlatılarak mevlid kandili öncesi toplumda manevi bir iklim ile farkındalık oluşturmak yer alıyor.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@