Altınordu İlçesinden Tarihi Başarı - Hasan Acu

Egitimde  marka şehir  etiketini  kendine slogan yapan Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu  önderliğinde  sürekli  artan bir  ivme  ile yol alan  ilçedeki eğitim seviyesi ,  harika bir başarıya daha  imza attı.

Eğitim 28.06.2018, 22:01 30.06.2018, 00:24
Altınordu İlçesinden Tarihi Başarı - Hasan Acu

Altınordu İlçesinden Tarihi Başarı

Egitimde  marka şehir .etiketini  kendine slogan yapan Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu  önderliğinde  sürekli  artan bir  ivme  ile yol alan  ilçedeki eğitim seviyesi ,  harika bir başarıya daha  imza attı..

Disiplinli ve özverili  çalışmalarıyla fark yaratan Müdür  ACU ve  beraberindeki  eğitim ordusu sayesinde  sanatsal ve sporsal  alanda onlarca ulusal ve  uluslar arası başarıların yanına,  bir de tarihin en zor liseye geçis  sınavı olarak kabul edilen LGS de iki önemli başarı ekledi.
Ülke  genelinde  17 birincinin  çıktığı bu sınavın 2 birincisi ALTINORDU ilçesinden olması  ilçe  halkını oldukça  mutlu etmiş durumda.

Liselere Geçiş Sınavı’ndan (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Akbel Aydın, başarısının sırrının çok fazla kitap okumaktan geçtiğini söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ACU ise ; “ göreve geldiğimiz ilkgünden bu yana , okul ve aile  işbirliği üzerinde durduk.Öğrenci ve insan  merkezli bir anlayışla tüm  öğretmen kadromla ortak bir hareket ortaya  koyduk.Çok şükür yavaş yavaş  karşıllığını da  alıyoruz. İstanbuldan 6 Ankaradan 1 birinci çıkarken ilçemizden iki birinci çıkartmanın  haklı gururunu yaşıyoruz.Tüm  öğretmen arkadşlarıma teşekkür ederim..Başarımız  süreklilik arz edecektir.” dedi.

Bu başarı sonrası Altınordu  İlçe Kaymakamı Niyazi Erten. ; derece yapan  öğrenci ve aileleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu yu makamında ağırladı.Kaymakam Erten’in ödüllendirdiği  öğrenciler  haklı bir  gurur yaşadı..


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@