Alan Değişikliği Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2014 yılında öğretmenlerin alan değişikliği için başvurular almıştı. 1 Aralık 2014 de başlayan başvuru işlemleri 5 Aralık 2014 tarihinde yani bugün sona erdi. Şimdi ise sonuçl

Öğretmenler 06.12.2014, 13:19
Alan Değişikliği Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2014 yılında öğretmenlerin alan değişikliği için başvurular almıştı. 1 Aralık 2014 de başlayan başvuru işlemleri 5 Aralık 2014 tarihinde yani bugün sona erdi. Şimdi ise sonuçların ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.

Alan değişikliği sonuçları ne zaman açıklanacak?

2014 alan değişikliği sonuçları ne zaman açıklanıyor, alan değişikliği sonuçları ne zaman ilan edilecek? 

2014 yılında alan değişikliğinde Milli Eğitim Bakanlığı kısıtlamalara gitmişti. Bunun en büyük etkeni olarak da yurt genelinde öğretmen kontenjanlarında doluluk olması ve öğretmenlerin yerleşterilmesinde il bazında bir dengenin yaşanmasıydı. Bu dengenin bozulmaması için, daha önceki alan değişikliğinde yaşanan sorunların tekrar yaşanmaması için Milli Eğitim Bakanlığı alan değişikliği konusunda sınırlılık getirmişti.

Bu çerçevede alınan alan değişikliği başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise merak edilmektedir. Alan değişikliği sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur. 2014 alan değişikliği sonuçları açıklanır açıklanmaz siz değerli okuyucularımızla bunu paylaşacağız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@