7 Ocak 2019 Pazartesi Ankara Okullar Kar Tatili mi? Ankara Kar Tatili Valilik Açıklama Yaptı mı?

Ankara'da okullar tatil mi 7 ocak Ankara İçin Kar Tatili haberi bekleniyor. Yoğun kar yağışının etkisi altında kalan Ankara ili için kar tatili 7 ocak 2019 pazartesi olacak mı? 7 ocak 2019 pazartesi Ankara kar tatili var mı, bu konuda Ankara Valiliği ve Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü kaynaklarını takipteyiz.

Eğitim 06.01.2019, 15:07
7 Ocak 2019 Pazartesi Ankara Okullar Kar Tatili mi? Ankara Kar Tatili Valilik Açıklama Yaptı mı?

Kamudan Haber - Ankara okullar tatil mi, kar tatili var mı sorusu hakkında Ankara Valiliği son dakika açıklaması merak ediliyor. 7 Ocak Ankara okullar tatil olacak mı? Kar yağışının artması ile beraber vatandaşlar okulların tatil olup olmayacağını öğrenmek istiyorlar.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yağışların; Afyonkarahisar'ın doğu kesimleri, Konya'nın güney ve batı ilçeleri, Ankara, Kırıkkale, Çorum ve Amasya çevreleri, Samsun'un iç kesimlerinde, Adıyaman'ın 1000 metre üzerinde olduğu kuzey kesimlerinde ve Konya-Antalya yolunun Toroslar bölümünde, Diyarbakır'ın kuzey kesimlerinde, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevrelerinde yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olacağının tahmin edildiğini duyurdu. Yaşanabilecek olumsuzluklara (buzlanma ve don olayı, ulaşımda aksamalar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Yapılan son değerlendirmelere göre; 06.01.2019 Pazar sabah saatlerinden itibaren Ankara'da başlaması beklenen kar yağışlarının gece saatlerine kadar zaman zaman kuvvetli şekilde devam ederek 8-15 cm civarında örtü bırakacağı; Pazar gece ve Pazartesi sabah saatlerinde il genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Ankara’da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili güncel açıklamalar kamudanhaber sitemizden okurlarımızla paylaşılacaktır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@