670 öğrenci hep birlikte 'Çanakkale' türküsü söyledi

ADIYAMAN Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan 670 kişilik koro, 'Çanakkale' türküsünü söyledi.

Eğitim 16.03.2017, 17:39
670 öğrenci hep birlikte 'Çanakkale' türküsü söyledi

Mahir ALAN/ADIYAMAN, () - ADIYAMAN Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan 670 kişilik koro, 'Çanakkale' türküsünü söyledi.
18 Mart Çanakkale Zaferi ile Şehitler Günü dolayısıyla Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan 670 kişi, Türk bayrakları eşliğinde 'Çanakkale' türküsünü söyledi.
Okul bahçesinde toplanan Müzik Öğretmeni Hülya Temel, eşliğinde oluşturulan koro ve 1 ay süren çalışmanın ardından bugün final yapıldı. Türk bayrakları altında toplanan 670 öğrenci ve öğretmenler hep birlikte 'Çanakkale' türküsünü söyledi.

Çanakkale türküsünün ardından açıklamada bulunan Anadolu Lisesi Müdürü Abdulkerim Işık, "Adıyaman Anadolu Öğretmen ve öğrencileri olarak Adıyaman Anadolu Çanakkale etkinliğinde bu etkinlikte tüm öğrencilerimiz bir süre Çanakkale türküsünü çalıştılar. Bu vesileyle tüm Türkiye'ye Çanakkale ruhunu yaşattığımız için beraberinde bugün 15 Temmuz ruhuyla birleştirerek gençlik ve genç nesil olarak burada olduğumuzu tek sesle haykırıyoruz. Tüm milletimize geleceğimizin teminatı olarak biz onların yanındayız mesajı iletiyoruz."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@