31 Aralık 2015 Perşembe Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler

Yoğun kar yağışı nedeniyle 31 Aralık 2015 Perşembe an itibariyle Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler

Öğretmenler 30.12.2015, 23:32
31 Aralık 2015 Perşembe Okulların Tatil Olduğu İl ve İlçeler

Balıkesir'de 3 İlçede 31 Aralık 2015 Perşembe Günü Eğitime Kar Tatili

(DHA)- BALIKESİR'de, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu gece etkisini arttıran kar yağışını ve olumsuz hava şartlarını göz önüne alarak Altıeylül ve Karesi ilçelerinde okulların bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. Manyas İlçesi'nde de taşımalı okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Zonguldak'ta 31 Aralık 2015 Perşembe Okullara Kar Tatili

(DHA)- ZONGULDAK'ta, kar yağışı nedeniyle okullar yarın (31 Aralık) bir günlüğüne tatil edildi. Ayrıca, engelli kamu görevlileri ve hamile kamu görevlileri de 1 gün idari izinli sayılacak.

Tokat'ta Okullar Tatil Edildi

Tokat’ta etkili olan kar yağışının devam etmesi üzerine bazı ilçelerde okullar tatil edildi. İl Milli EğitimMüdürlüğü’nden yapılan açıklama doğrultusunda yarın Almus, Artova, Başçiftlik, Niksar ilçelerinde tüm okullar, Yeşilyurt İlçesi'nde ilk ve orta okullar, Pazar İlçesi'nde ise Ovacık, Ocaklı, Doğancalı ve Ballıca köylerinde eğitime 1 gün tatil edildi.

Düzce'de 31 Aralık 2015 Perşembe Günü Okullara Kar Tatili

(DHA)- DÜZCE'de, kar yağışı nedeniyle okullar yarın (Perşembe) tatil edildi.Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada il genelinde tüm okullarda eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.

31 Aralık İstanbul'da Tatil mi?

İstanbul, (DHA) - İSTANBUL Valiliği, kar yağışı nedeniyle okulların yarın tatil edildiğini açıkladı.

Niğde'de Eğitime Bir Günlük Soğuk Engeli

(DHA)- NİĞDE’de okullar, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle 1 gün tatil edildi. Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Niğde merkez, merkez ilçeye bağlı ve köy kasabalarda soğuk ve buzlanma nedeniyle 31 Aralık Perşembe günü günü 1 gün süreyle okullar tatil edilmiştir' denildi.

Nevşehir'de Okullarda Eğitime Kar Tatili

(DHA) - NEVŞEHİR'de kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Nevşehir Valiliği'nden yapılan açıklamada 31 Aralık Perşembe günü kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Nevşehir Merkez Ürgüp, Avanos, Acıgöl ve Derinkuyu ilçelerinden ilköğretim ve orta öğretimde eğitime 1 gün ara verildi.

Sakarya'da Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Eğitime Ara Verildi

(DHA) - SAKARYA'da akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Sakarya Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle 31 Aralık 2015 günü il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verdi. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş twitter adresinden, 'Yoğun kar yağışı bildirimi nedeniyle 31 Aralık Perşembe günü Sakarya'daki ilk ve orta dereceli okullarımız tatil edilmiştir' paylaşımında bulundu.  

Erzurum'da Eğitime Kar Engeli

(DHA) - ERZURUM Valiliği, kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle, yarın il genelinde ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini duyurdu.

Samsun'da Kar Tatili

(DHA)- SAMSUN İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışı nedeniyle yarın il genelinde tüm okullar yarın tatil edildi.

Flaş Flaş Kocaeli İl Genelinde Okullar Tatil

 (DHA) - KOCAELİ'de gün boyunca aralıklarla etkili olan kar yağışı akşam saatlerinde etkisini arttırdı. Yoğun kar yağışı nedeniyle yarın Kocaeli il genelinde ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu twitter adresinden, "Olumsuz hava koşulları nedeniyle 31 Aralık Perşembe günü Kocaeli ili genelinde eğitim ve öğretime ara verilmiştir" paylaşımında bulundu.

Flaş Flaş İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Edildi

(DHA) - İSTANBUL Valiliği, kar yağışı nedeniyle okulların yarın tatil edildiğini açıkladı.

Hakkari Eğitime Kar Tatili

 

(DHA) - HAKKARİ'de sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerindeki okullar yarın için tatil edildi.

Bolu'nun 2 İlçesinde Okullara Kar Tatili

BOLU, (DHA)- BOLU'nun Dörtdivan ve Gerede ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın 1 gün süreyle tatil edildi. Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle iki ilçede eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.

Üniversitelerden kar tatili duyurusu

 İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bazı üniversiteler, tatil olacaklarını duyurmaya başladılar. 30 ve 31 Aralık'la ilgili tatil duyurusu yapan üniversiteler şöyle:

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@