2021 LGS İngilizce Soruları ve Cevapları Yayınlandı Mı? 6 Haziran LGS Yabancı Dil Öğrenci Yorumları

MEB tarafından 6 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen bir milyondan fazla 8. sınıf öğrencisinin girdiği LGS İngilizce sınavı sona erdi. Sınavdan çıkan adaylar 2021 LGS Yabancı Dil Soruları,Cevapları açıklandı mı , kolay mıydı zor muydu diye merak ediyor.İşte 2021 LGS İngilizce sorularına ve cevaplarına ait detaylar.

2021 LGS İngilizce Soruları ve Cevapları Yayınlandı Mı? 6 Haziran LGS Yabancı Dil Öğrenci Yorumları

LGS'nin sabah yapılan ikinci oturumunda adaylara 50 soruluk sözel test uygulandı ve bunun 10 sorusu Yabancı Dil'den geldi. Sene boyunca pandemi ve kapanma koşulları nedeniyle çok zor şartlar altında bu sınava hazırlanan , bir milyondan fazla aday şimdi LGS Yabancı Dil soruları cevapları ve sonuçları merak ediyor.

2021 LGS YABANCI DİL İNGİLİZCE SORU DAĞILIMI

LGS sınavında adaylara Yabancı Dil'den 

-Friendship    
-Teen Life    
-In The Kitchen    
-On The Phone    
-The Internet    
-Adventures    
-Tourism    
-Chores    
-Science    
-Natural Forces konularından sorular soruldu.

2021 LGS YABANCI DİL İNGİLİZCE SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

6 Haziran 2021 LGS Yabancı Dil Soruları ve cevaplarının bugün akşam saatlerinde veya en geç yarın MEB tarafından açıklanması beklenmektedir. Bu sınava ait sonuçlar ise 30 Haziran 2021 tarihinde ilan edilecektir. 

2021 LGS YABANCI DİL İNGİLİZCE NET HESAPLAMA

LGS Yabancı Dil'de 10 soruda verilen her 3 yanlış cevap ,bir doğru cevabı götürmektedir. Örneğin 7 Doğru 3 Yanlış yapan bir aday LGS Yabancı Dil'de 6 nete sahip olacaktır. Aynı şekilde 5 Doğru 5 Yanlış şeklinde olan bir adayın LGS Yabancı Dil'de 3,33 neti olacaktır.

2021 LGS YABANCI DİL  İNGİLİZCE ADAY YORUMLARI

LGS Yabancı Dil sınavından çıkan adaylar soruların kolay mı zor mu olduğunu araştırıyor ve diğer adayların ne yaptığını merak ediyor. Sizlerde yorum bölümünden aklınıza takılan LGS Yabancı Dil İngilizce soruları ve cevapları yazarak diğer adaylarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

LGS Puan Hesaplama İçin Tıklayınız

LGS Sonuç Açıklanma Tarihi İçin Tıklayınız

LGS Aday Yorumları İçin Tıklayınız

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@